Чесні новини з усієї України!

Гастрономічна карта: чим пригоститись на Півдні України

Гастрономічна карта: чим пригоститись на Півдні України

«У Львів — за кавою, в Одесу — по форшмак». Такий підхід до гастрономічних подорожей Україною вважається застарілим та старомодним. Ба більше, велика кількість звичних для українців страв — відголоски радянського минулого, які не мають нічого спільного з українською культурою.

Сервіс доставки їжі та продуктів Rocket разом з кулінарним експертом Євгеном Клопотенком розробили унікальний проєкт кулінарної історії країни — гастрономічну карту України. Вона демонструє справжню українську кухню без банальностей та радянщини.

Південь Україна — особливий гастрономічний регіон України. Вдале географічне розташування поблизу моря забезпечує різноманіття рибних страв. Гастрономічна культура цього регіону унікальна і не представлена в інших містах України.

Окрім звичних рибних страв, на Одещині варто спробувати манжу (овочеве рагу на основі солодкого перцю, баклажанів і томатів, закуску або салат з овочів, тушкованих в рослинному маслі).

Миколаївщина здивує такою стравою як матвіївський зелений
борщ із бичками.

В Херсон необхідно відправитися за тим, щоб скуштувати торт «Дари Херсонщини». В ньому є ніжне безе, горіхи, шматочки кураги, ніжний крем та шоколадна глазур. Також в Херсоні радимо віднайти квашений кавун та фізаліс.

АР Крим, як і Київ варто розглядати окремою точкою на гастрономічній карті. І хоча місто вабить великою кількістю закладів сучасної кухні, пошукайте автентичні кобєте та хамса-таву.

На цьому перелік автентичних українських страв не закінчується. Більшість з них можливо віднайти, відправляючись у подорож маленькими містами України. Тож, пропонуємо стати справжніми експедиторами та досліджувати українську кухню.

Новина підготовлена за матеріалами видання «Новое время».

Top