Чесні новини з усієї України!

Єрмак приховує від Зеленського проблему корупції в морській освіті

Єрмак приховує від Зеленського проблему корупції в морській освіті

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак приховує від Президента України Володимира Зеленського проблему величезної корупції в сфері морської післядипломної освіти.

Українські моряки звернулись до президента України Володимира Зеленського у відео, де розповіли про масштабну корупцію в сфері післядипломної морської освіти.

Дане відео опубліковано в пості громадської організації «Ukrainian Seafarers Union»:

https://www.facebook.com/UkrainianSeafarersUnion/posts/133119375237107

Як пише голова ГО Крістіна Король:

«Ми вчергове звертаємося до президента України (відтепер відеороликом, а до цього два рази особисто), а також я, Король Крістіна, звертаюсь до голови офісу президента, до пана Єрмака Андрія. Я особисто не розумію, чому Ви не допускаєте до обраного нами президента України інформацію, щодо корупційної схеми, яка поглинула усю сферу дипломування моряків.

Я прошу Міністра Інфраструктури Владислав Криклій — Міністр інфраструктури України, депутатів Юлия Диденко,Иван Шинкаренко (Ivan Shynkarenko) а також Константин Бакаев допомогти нам у боротьбі з корупцією та донести цю інформацію до Президента Офіс Президента України».

Отметим, за последние три года стоимость прохождения учебных курсов возросла в 10 раз, на сдачу экзамена невозможно записаться без посредника-агента, а сам экзамен сдается только на «платной» основе. Итого, в 2020 году моряку документы обходятся в $4000-5000 против $800-1000 в 2017 году.

Метки:

Leave a comment

Top