Чесні новини з усієї України!

В Любашівці перераховують голоси, незважаючи на рішення суду та скаргу до поліції

В Любашівці перераховують голоси, незважаючи на рішення суду та скаргу до поліції

Невідомі люди, котрі відмовляються представитись, зайняли приміщення Любашівської ТВК, розпакували бюлетені та почали їх перерахунок. Процес контролює кандидат Володимир Щербина та його «представники».

І все це — незважаючи на рішення Одеського окружного адмінсуду, який офіційно заборонив усі подальші перерахунки.

Вже третю добу в Любашівській територіальній виборчій комісії розкручується скандал навколо результатів місцевих виборів. Один з кандидатів у депутати Одеської обласної ради — представник «Слуги народу» Володимир Щербина — організував повторний перерахунок голосів виборців в обхыд закону.

Справа в тому, що Щербина, який за домовленістью з керівництвом обласного штабу «слуг» йшов на північному окрузі під №1, програв своєму ж однопартійцеві Анатолію Артеменку, який балотувався под №6. Артеменко набрав більш ніж утричі більше голосів виборців. Щербину це аж ніяк не влаштовує.

Як ми вже повідомляли, він домігся того, щоб голову Любашівської ТВК Тетяну Безвін та частину членів комісії переобрали, завівши на їх місце людей, абсолютно нікому в Любашівці не відомих. Так як сама Безвін представляє в ТВК ВО «Батьківщина», керівництво цієї політичної сили дуже зацікавилось фактом її звільнення. Як заявив голов обласної організації «Батьківщини» Олег Радковський, ніяких поднь з цього приводу до Подільскої районної виборчої комісії політсила на надсилала. Комісія чомусь працювала з ксерокопіями невідомих Радковському документів, які принесла туди невстановлена особа (детально тут).

Олег Радковський вчора звернуся з цього приводу до правоохоронних органів.

Що, втім, не зупинило пана Щербину. Уже опівночі його прихильники, що категорично відмовилися представитися Тетяні Безвін, зібралися в Любашівській ТВК та почали вимагати передачі їм документів. Мовляв, саме вони тепер новий склад комісії і будуть перераховувати голоси. Особливо активним в цьому конфлікті був такий собі пан Ростислав Бурдега. Він теж відмовляється представитись голові комісії, спостерігачам та журналістам, відверто кепкує над усіма та поводить себе достатньо зухвало.

Однак вже відомо, що в 2018 році був Бурдега офіційно зареєстрований на посаді юриста ТОВ «МАЛ-АГРО-ТРЕЙД», і подавав свою кандидатуру до НАЗК. Директором «Мал-Агро-трейд» є Олександр Маланюк, який теж балотувався до Одеської обласної ради від «Слуги народу» під №2. Цей факт, вочевидь, може слугувати одним з доказів того, що керівництво обласного штабу цієї політсили вирішило не вертати свої «зобов’язання» перед паном Щербиною й зробити крайнім свого ж однопартійця Артеменка.

Сам Володимир Щербина теж не зупиняється ні перед чим. На представленому нами відео добре видно, як він силоміць вириває постанову ТВК з рук Тетяни Безвін.

Перерахунок голосів в Любашівській ТВК почався й триває.

Хоча перед цим «нові члени комісії» були публічно попереджені про те, що вони порушують закон. Адже згідно рішення Одеського адміністративного окружного суду, будь-який подальший перерахунок голосів на Любашівській ТВК заборонений.

Ми продовжуємо слідкувати за подіями.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, скандал в Любашівці виник після того, як Володимир Щербина, який за домовленістю з керівництвом обласного штабу «Слуги народу» балотувався на виборах в Одеську обласну раду під номером один в окрузі, програв своєму ж однопартійцю Анатолію Артеменку , який ішов під номером шість.

Leave a comment

Top