Чесні новини з усієї України!

На півночі Одещини ображений «слуга» оточив «тітушками» тервиборчиком

На півночі Одещини ображений «слуга» оточив «тітушками» тервиборчиком

Щойно стало відомо, що скликане екстрене засідання Любашівської територіальної виборчої комісії.

Людей впустили до будівлі, яка оточена зараз не лише представниками поліції, а й групами невідомих громадян, яких, за твердженням місцевих жителів, раніше тут ніхто не бачив.

Що відбувається?

Як ми вже повідомляли, в Любашівці продовжується виборчий скандал. Громадянин Володимир Щербина, який за домовленістю з керівництвом обласного штабу «Слуги народу» балотувався на виборах до Одеської обласної ради під номером першим на окрузі, програв своєму ж однопартійцеві Анатолію Артеменку, який йшов під номером шість.

Як засвідчили протоколи виборчих дільниць, Артеменко набрав утричі більше голосів, ніж Щербина. Що, вочевидь, дуже розлютило останнього, й він затребував перерахунку голосів. Перерахунок теж підтвердив перемогу Артеменка.

Після чого спочатку на відомому інтернет-ресурсі «Думская», що контролюється нардепом Олексієм Гончаренком, вийшла цікава стаття. В ній Артеменка та ще одного кандидата – Стоцького – було публічно звинувачено у «крадіжці голосів». При цьому ні одного (!) аргумента на підтвердження цього звинувачення автори статті не надали. Єдиним «джерелом інформації» в статті виступає штаб «Європейської солідарності», який ніби-то організував паралельний підрахунок голосів. При цьому засвідчених даних цього підрахунку читачам не показують. Що дуже дивно. В першу чергу — для самої «Думской», колектив якої зазвичай намагається хоча б створити враження професійності й любить повчати цьому колег.

Як виявилось, це був тільки перший крок. Сьогодні стало відомо, що о 15.00 голова Любашівської ТВК – представник партії «Батьківщина» Тетяна Безвін — була звільнена зі своєї посади. Причому, як твердить голова Одеської обласної організації ВО «Батьківщина» Олег Радковський, такого подання його політична сила не готувала. А отже, комісія при винесені даного рішення чомусь працювала з ксерокопіями незрозумілих документів, що може свідчити про їх зухвалу підробку. Олег Радковський вже заявив, що його політсила буде звертатися  до правоохоронних органів щодо фальсифікації документів.

Але, незважаючи на це, вже о 21.00 до складу Любашівської ТВК було внесено відповідні зміни. Замінена була не лише пані Безвін, а й декілька інших членів комісії. Інших запросили прийти чомусь на нічне засідання ТВК, яке розпочалося о 23.00.На даний момент будівля в Любашівці, де засідає комісія, оточена, людей з неї не випускають. Як узгоджується таке намагання «перерахунку голосів» з тим фактом, що в суді зараз лежить позов і рішення по ньому немає? Треба, напевне, запитати в пана Щербини та його «однодумців», які прогулюються зараз нічною площею.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, керівництво обласного штабу «Слуги народу», вочевидь, вирішило звинуватити свого ж однопартійця Анатолія Артеменка, який 15 років працює день у день на окрузі, в «крадіжці голосів». Причина — небажання відповідати за зобов’язаннями перед Володимиром Щербиною, котрому була обіцяна перемога.

Top