Чесні новини з усієї України!

З приводу подій на півночі Одещини підготували звернення до правоохоронних органів

З приводу подій на півночі Одещини підготували звернення до правоохоронних органів

Виборчий скандал на півночі Одеської області набирає обертів.

Як ми вже повідомляли, вчора Любашівський тервиборчком оголосив про зняття з посади свого голови Тетяну Безвін, представницю ВО «Батьківщина». Причому, як повідомили в самій політсилі, ніяких подань з цього приводу ніхто в Любашівку звідси не надсилав.

Як заявляє Олег Радковський, це стало причиною його звернення в поліцію з проханням розслідувати даний ініцідент.

Про це повідомляють Ivasi.News.

За словами Радковського, заміна глави і членів ТВК була здійснена за підробленими документами, без наявності довіреності і проти волі суб’єкта подання.

«Нам було відмовлено у вимозі надати журнал реєстрації кореспонденції, в якому фіксуються всі дані про особу, яка подала до Подільської територіальну районну виборчу комісію документи на заміну членів Любашівського теркому від Одеської облорганізації ВО« Батьківщина», — пише Олег Радковський в своєму зверненні до правоохоронців. При цьому він зазначає, що самим «звільненим» членам комісії про причини такого рішення ніхто також не повідомив.

«Ми з’ясували, що подання на заміну членів Любашівської територіальної виборчої комісії було внесено напередодні невстановленою особою, інформація про яку в Подільській територіальній районній виборчій комісії відсутня, — пояснює Радковський. — Хто ця людина — ніхто не може пояснити».

Як уже повідомлялося, Володимир Щербина, котрий балотувався на вибори в Любашівці під номером першим від партії «Слуга народу», набрав утричі менше голосів виборців, ніж його однопартієць Анатолій Артеменко, який ішов аж під номером шість.

Це засвідчили протоколи виборчої комісії, після оприлюднення яких Щербина зажадав перерахунку.

А коли з’ясувалося, що результат, отриманий Артеменком, підтверджений, біля стін Любашівської ТВК з’явилися невстановлені особи, а самих членів комісії «звільнили» люди, про яких нікому нічого не відомо.

Нині в приміщенні Любашівської ТВК відбувається відбувається протистояння з активною участю громадянина, що представляється як адвокат нової голови виборчкому.

Сама ж голова, як інформують наші джерела, після першої ж фази конфлікту зникла в невідомому напрямку.

Паралельно з цим іде засідання суду, який розглядає дану справу.

Варто також зазначити, що в матеріалі видання «Думська», який вийшов нещодавно, винною в затягуванні процесу перерахунку голосів в Любашівці, на якому так наполягає Володимир Щербина, призначена поліція.

До цього «Думська», посилаючись на нічим не підтверджені результати паралельного підрахунку голосів, який нібито провели в штабі «євросолідарності», публічно звинуватила Анатолія Артеменка в фальсифікації.

Як відомо, «Думська» входить до сфери впливу народного депутата Олексія Гончаренка.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, скандал виник після того, як Володимир Щербина, який за домовленістю з керівництвом обласного штабу «Слуги народу» балотувався на виборах в Одеську обласну раду під номером один в окрузі, програв своєму ж однопартійцю Анатолію Артеменко , який йшов під номером шість.

Як заявляє сам пан Щербина, він купив собі місце у партії, а далі щось пішло не за планом: кошти ніхто повертати не хоче, тому керівниками штабу політичної сили, вочевидь, і було прийнято рішення звинуватити Анатолія Артеменко, який йшов під номером 6 і працював на окрузі, у «крадіжці голосів».

Leave a comment

Top