Чесні новини з усієї України!

Скандал на півночі Одещини: кандидата, що отримав найбільшу кількість голосів, хоче засудити однопартієць

Скандал на півночі Одещини: кандидата, що отримав найбільшу кількість голосів, хоче засудити однопартієць

Після виборів набирає розголосу скандал на півночі Одеської області по 5 округу серед представників від ПП «Слуга народу». Цей конфлікт не придає окрасу правлячій партії, оскільки за попередніми даними ПП «Слуга народу» не набирає більшості, а ні в радах різних рівнів, а ні серед голів ОТГ та міст.

Кандидатам неодноразово роз’яснювали, що перший номер не у всіх випадках є прохідним, адже потрібно працювати з виборцями, що й має забезпечити результат. Але як показала практика, кандидати в депутати та члени виборчих комісій були недостатньо підготовлені та поінформовані щодо виборчого процесу за новим Виборчим кодексом.

По Подільському округу від ПП «Слуга народу», за попередніми даними, лідирує Анатолій Артеменко (колишній депутат обласної ради), який був у виборчому бюлетені під номером 6. Кандидат дійсно працював на округу, провів не одну зустріч з виборцями. Але, напевне, керівник політичної сили зробили ставки на іншого, а саме на Володимира Щербину, який йшов під номером 1.

Місцеві кажуть, що обидва депутати — Артеменко та Щербина — земляки і давні знайомі. Обидва родом з одного села в Любашівському районі та обидва займаються агробізнесом.

Володимир Щербина звинувачує у «крадіжці» голосів свого ж колегу по облраді і партії Анатолія Артеменка. Він навіть зажадав перерахунку голосів. Проте цим Щербина не обмежився: він почав вдаватися до різного роду порушень, маніпуляцій і навіть погроз членам комісій. Кандидат здійснив «тур» по всьому округу після виборів, але не з благими намірами, а зі скаргами про перерахунок голосів та претензією, мовляв, «чому за нього не проголосували. Адже йому не вистачає кілька сотень голосів до першого – прохідного місця».

29 жовтня на засіданні ТВК в Любашівському районі скарги не задовольнили. Але, на цьому спроби фальсифікації не закінчилися. В Ананьівському районі члени ТВК намагалися змінити офіційні дані у протоколі, попередньо озвучені на засіданні.

Як заявив на одному з брифінгів головний поліцейський області Олег Бех: «Хочу попередити всіх голів та членів ТВК: ви приймали присягу і взяли на себе відповідальність та обов’язки. Ми не можемо втручатися в роботу комісії, але за результатами ваших висновків ми прийматимемо міри».

Нашу редакцію обурює лише одне, що такі конфлікти виникають у правлячій політичній партії, а це в першу чергу свідчить про не професіоналізм обласного штабу.

Top