Чесні новини з усієї України!

В Любашівському районі придбали будинок для сироти

В Любашівському районі придбали будинок для сироти

Восьмирічний Максим Хінку із села Ясенове-2 отримав не тільки нову маму, а й новий дім. Житлове питання для хлопчика та його мами-опікунки вирішили завдяки залученню бюджетних коштів.

«У три роки цей хлопчик залишився круглим сиротою, — розповідає в.о. старости Ясенівського старостинства  Олена Дроздовська. — Пізніше  померли його дідусь з бабусею, а хата, в якій мешкали Хінку, згоріла… Бачачи все це лихо, я кинулася до депутатів і чиновників по допомогу. Але єдиними, хто відгукнувся, був депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко». 

Він зробив усе необхідне, щоб кошти з регіонального бюджету на придбання і ремонт будинку для Максима Хінку надійшли якомога швидше.

Максимко і його рідна тітка Люба, що стала йому і за маму, і за опікуна, навіть не очікували такого щедрого дарунку. Будинок в хорошому стані, теплий та відремонтований, для мешканців придбали деякі меблі тощо.Хлопчик каже, що дуже задоволений новим житлом, адже кілька років йому довелося поневірятися по чужих оселях в іншому районі Одещини. Він гарно навчається. І часто навідується до свого наставника, вчителя по житті Олени Дроздовської, яка навіть навчила його керувати автомобілем.

Доречно відзначити, одним з головних напрямків депутатської діяльності Анатолія Артеменка є підтримка обездолених дітей, дітей-сиріт, молоді на селі та пенсіонерів. Щоб допомогти обездоленим дітям, він разом з однодумцями заснував Благодійний фонд «Рідний край». Щороку 19 грудня, не змінюючи давні традиції, члени БФ «Рідний Край» навідуються у Ясенове Друге до дітвори із солодощами та подарунками, влаштовуючи для дітей з інвалідністю та дітей-сиріт свято з нагоди Дня Святого Миколая.2005 року, щоб бодай трохи розрадити хворих дітей та їхніх батьків і підмогти їм матеріально, й стартував цей благодійний марафон. Цього чудового зимового дня завжди влаштовується святкове дійство й проходить з благословення священика отця Романа під склепінням відродженого меценатами сільського храму Покрови Пресвятої Богородиці.

«Кожна дитина чекає на диво, особливо діти з вадами здоров’я та сироти. Хвороба відбирає у них дуже багато сил та енергії, вони ізольовані від суспільства. Тому дорослі намагаються здійсняти їхні мрії хоча б раз на рік», — каже Анатолій Артеменко, який сам у малолітстві залишився без матері.

Саме тому він разом з благодійниками готовий порадувати смаколиками дітвору.

За останніх 15 років сотні дітей з Ясенового, Познанки, Гвоздавки, Любашівки та інших сіл  були ощасливлені увагою та подарунками небайдужих.

Приємно, що є сьогодні такі люди, як Анатолій Артеменко та меценати БФ «Рідний край», які радо випробовують себе у ролі Казкового Чарівника і несуть дітям безмежну радість, своїми благими діяннями скрашують їхню нелегку долю.

Анатолію Артеменку, який народився у селі та зростав у Любашівському районі, далеко не байдуже, яке майбутнє чекає місцеву дітей та молодь.

Він доклав чимало зусиль для відродження шкіл, дитсадків, лікарень.  У Любашівській  ЦРЛ створено прекрасні умови для роботи і проживання молодих спеціалістів-медиків, щоб вони  залишалися працювати у рідному селищі.

Дбає Анатолій Іванович на постійній основі також про людей похилого віку та одиноких, відвідуючи будинки престарілих, надаючи посильну допомогу тим, хто її потребує.

«З метою вирішення питання дітей-сиріт депутатський корпус обласної ради затвердив цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Програма передбачає щорічне виділення коштів з обласного та місцевих бюджетів для придбання будинків, і мені приємно, що наш земляк  Максим Хінку отримав власну оселю і надію на краще майбуття, — наголошує кандидат в депутати Одеської обласної ради Анатолій Артеменко. — Буду й надалі працювати над вирішенням проблемних питань наших земляків».  

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Анатолій Артеменко привітав колективи дитячих садочків Любашівського району.

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top