Чесні новини з усієї України!

Вчительку одеської гімназії звільнять за українофобію

Вчительку одеської гімназії звільнять за українофобію

В одеській школі вчителька малювання насварила дівчинку через те, що та відповідала на її запитання українською.

Інцидент трапився в міській гімназії №4. Запис виклали на сторінці Facebook-групи “Батьки SOS“.

Зазначається, що на уроці малювання вчителька Пірогова Раїса сварила дівчинку через те, що вона забула вдома альбом для малювання через хаос з розкладом і відповіла на її запитання українською. Вона накричала на дитину, довела дівчинку до сліз і сказала, що та «считает себя выше других, потому что говорит на украинском языке» .

Мама школярки Марія каже, що на її дитину вже не перший раз тиснуть в школі через державноу мову.

Ситуацію в гімназії №4 прокоментувала директор Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневіч.

«Як людина: не просто вражена. Як мама і жінка уявляю емоції учениці і хочу висловити свою підтримку: в тебе надзвичайно гарна мова, дитино… розвивай її і надалі.

Як чиновник: Поведінка вчителя , на мою думку, беззаперечно несумісна з діяльністю у закладі освіти. Директором прийняте рішення про звільнення за ст. 41, п.3 «вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи».

Наразі очікується видання відповідного наказу. Із зверненням до компетентних органів.Приношу свої вибачення від усіх освітян батькам і дитині. А нам, вчителям, хочу побажати не закривати серце від почуттів вихованців. Такий тон, тиск і зміст сказаного назавжди позбавляють дитячої довіри і любові», — написала Буйневіч в Facebook.

Leave a comment

Top