Чесні новини з усієї України!

Анатолій Артеменко влаштував відпочинок зеленогірським педагогам на базі «Садиба на Кодимі»

Анатолій Артеменко влаштував відпочинок зеленогірським педагогам на базі «Садиба на Кодимі»

Цьогоріч депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко започаткував благодійну акцію «Відпочинь і ти, вчителю!», запросивши педагогів шкіл безкоштовно відпочити на його базі відпочинку «Садиба на Кодимі».

Одними з перших щедрою пропозицією мецената і благодійника скористалися педагоги селища Зеленогірське, Гвоздавки та Бобрика.  Вчителі отримали чудову нагоду освіжитися у басейні, позасмагати, поласувати равликами та іншими смаколиками. Загалом насолодитися чудовою кухнею та природою. 

Так вражені щедрою гостинністю освітяни написали у Фейсбук: «6 вересня педагогічний колектив Опорного закладу Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів скористався гостинним запрошенням депутата обласної ради Анатолія Івановича Артеменка і відвідали базу відпочинку «Садиба на Кодимі».

Висловлюємо подяку за гарно проведене дозвілля, насолоду від можливості безтурботно поніжитися на сонечку. Всі присутні залишилися задоволеними і кухнею, і обслуговуванням!

Тож зичимо Вам, Анатолію Івановичу, міцного здоров’я, благополуччя в сім’ї, реалізацій ділових задумів та процвітання Вашій діяльності!».

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top