Чесні новини з усієї України!

Анатолій Артеменко привітав колективи дитячих садочків Любашівського району (видео)

Анатолій Артеменко привітав колективи дитячих садочків Любашівського району (видео)

Депутат Одеської обласної  ради Анатолій Артеменко привітав зі Всеукраїнським днем дошкілля трудові колективи дитячих садочків Любашівського району.

Небайдужий до проблем освітян, невгамовний та енергійний регіональний парламентарій особисто об’їздив усі дитсадочки, де привітав вихователів з їхнім професійним святом. За дорученням голови обласної ради Сергія Паращенка нагородив колективи дошкільних установ Почесними грамотами обласної ради, а від себе презентував про пляшці шампанського.

Спершу Анатолій Артеменко спільно з головою Любашівської районної ради Сергієм Паровиком відвідали з робочим візитом дошкільні установи Троїцької зони. Потім побували у Любашівці, де з почесною місією відвідали дитсадочок «Сонечко». Зі словами найкращих побажань керівник дошкільного закладу Стефанія Кокота отримала до свята приємний і заслужений подарунок — Почесну грамоту обласної ради.

«Саме дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Тому, сьогодні, напередодні свята, ми завітали привітати та нагородити колективи дитячих садків Любашівського району»,— резюмував депутат обласної ради Анатолій Артеменко. 

Після Любашівки депутат особисто привітав педагогів решти дитсадків Любашівської та Зеленогірської ОТГ.  

Top