Чесні новини з усієї України!

Зеленогірські юніори завоювали понад 200 медалей на обласних та всеукраїнських турнірах

Зеленогірські юніори завоювали понад 200 медалей на обласних та всеукраїнських турнірах

На території бази відпочинку «Садиба на Кодимі», в селі Арчепитівка Любашівського району, юні спортсмени з Зеленогорській ОТГ зустрілися з ініціаторами створення їхнього клубу самбо.

З Києва на зустріч з юними спортсменами приїхав «хрещений батько» цієї секції бойових мистецтв, полковник СБУ запасу  Олег Вовчок. Свого часу він загітував досвідченого тренера  Володимира Ліскового приїхати у Зеленогірське, щоб займатися з сільськими дітьми бойовими мистецтвами. 

І сьогодні на базі Опорного закладу Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів уже п’ятий рік поспіль  діє ця спортивна спільнота, яка об’єднала десятки хлопчиків і дівчаток із Зеленогірського, Ясенового, Гвоздавки, Солтанівки та Бобрика. Бійцівська секція  безкоштовна. Зусиллями благодійників Сергія Паровика та Анатолія Артеменка забезпечена необхідним спортивним інвентарем. Чоловіки не шкодують власних заощаджень, щоб учні займалися спортом, брали участь у різноманітних змаганнях, відпочивали на морі тощо.  

Приємно відзначити, що сьогодні зеленогірські юніори, змагаючись на обласних та всеукраїнських турнірах, завоювали понад 200 різноманітних медалей.

В Арчепитівці, на мальовничому березі річки Кодима, юні атлети продемонстрували меценатам, батькам та присутнім свій сильний, вольовий характер та відточену техніку бойових прийомів з самбо. Глядачі були в захваті від майбутніх чемпіонів та оплесками підтримували кожного спортсмена.

Їхній тренер Володимир Лісковий розповів про участь своїх підопічних у змаганнях з бойових мистецтв, про їхні спортивні здобутки та труднощі, з якими стикаються спортсмени. Насамперед, це корупція у спорті, яка часто заважає зеленогірським юніорам здобути чемпіонські титули.

Олег Вовчок, Сергій Паровик, Анатолій Артеменко у своїх виступах побажали юним спортсменам  й надалі натхненно займатися самбо і дзюдо, самовдосконалюватися, сміливо йти до наміченої мети.  Кращих самбістів нагородили фірмовими шапочками.

Київський гість Олег Вовчок щиро поспілкувався з юними самбістами, поділився перспективними планами подальшого розвитку спортивної секції у Зеленогірському. За його словами, до п’ятирічного ювілею секції, який відзначатиметься наступного року, вона отримає юридичний статус спортивного клубу. Матиме власну назву, символіку та екіпіровку. 

Як годиться, спонсори підготували юним самбістам частування та змістовний відпочинок у мальовничому оазисі Любашівщини.

ПОДПИСЫВАЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МЫ ЗНАЕМ ВСЕ: https://t.me/znavsi

Метки:

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top