Чесні новини з усієї України!

Свято в карантин: Анатолій Артеменко порадував першачків

Свято в карантин: Анатолій Артеменко порадував першачків

На День знань депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко традиційно відвідує освітянські заклади свого округу, які знаходяться на території колишнього Любашівського району.

Першого вересня, як завжди, не порушуючи традиції, Анатолій Артеменко разом із сином Дмитром — депутатом Любашівської районної ради, побував у своїй рідній школі – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитсадок» села Гвоздавка Друга.

За декілька останніх років, завдячуючи своєму депутату-земляку, цей освітянський заклад відродився, немов Фенікс, ставши взірцевою школою у Зеленогірській селищній ОТГ. Сьогодні тут доводиться до ладу спортивна зала, а невдовзі розпочнуть ремонтуватися деякі приміщення. Необхідні кошти на будівельні роботи за ініціативи Артеменка виділено з обласного бюджету. Хоча, як ділиться він, до цього дійсно довелося докласти чимало зусиль. А ось коштом самого Анатолія Івановича підготовлено до нового навчального року клас НУШ.

Привітавши учнів школи та педколектив зі святом Першого дзвоника, та вручивши малюкам розвиваючі ігри, депутатський тандем вирушив до опорного закладу Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тут першачки також отримали подарунки та напутні слова від депутата Артеменка. Користуючись нагодою депутат за дорученням  голови обласної ради нагородив Почесною відзнакою голови Одеської обласної ради досвідченого педагога Тамару Патрикан.

Привітно зустрічали земляка-депутата у загальноосвітніх школах сіл Бобрик Другий та Янишівка. Потішивши вихованців нової української школи подарунками Анатолій Артеменко нагородив Почесною грамотою обласної ради вчительку географії Наталю Лозінську ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Бобрик Перший. А у Бобрику Другому привіз для шкільної бібліотеки стос цікавих дитячих книг.

Не обійшов увагою депутат і вихованців дитсадка «Струмочок»,  що у селі Гвоздавка Перша.

Спілкуючись з колективом дитсадка, Анатолій Артеменко відзначив, що впродовж літа на його базі відпочинку «Садиба на Кодимі» безкоштовно оздоровилося більше трьох тисяч дітей. І користуючись нагодою він запросив до себе на гостину вчителів шкіл Надкодимщини. Депутатська благодійна акція «Відпочинь і ти, вчителю!» діятиме до холодів.

«День виявився насиченим, але на скільки позитивним, -ділиться враженнями Анатолій Іванович. — Так приємно було спостерігати за щирими посмішками, а в оченятах іскорки цікавості, і в той же час розгубленою дітворою, яка вперше переступила поріг школи, адже попереду в них багаторічних шкільний шлях , як в окремому всесвіті. Старшокласники, які скучили за класною родиною…
Звичайно, нажаль, в зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями, свято було не як завжди за традиціями, але відбулося!
Сподіваюся і впевнено вірю в те, що наступний рік буде цікавим, роком нових можливостей, нових стрімких проривів!»

Днями Анатолій Артеменко також відвідає першокласників шкіл сіл Ясенове Друге та Познанка Перша.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Україна готова до формату дистанційної освіти, якщо буде велика хвиля COVID-19. Так вважає президент Володимир Зеленський.

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top