Чесні новини з усієї України!

Слуги народу в Одеському регіоні привласнюють собі чужі починання?

Слуги народу в Одеському регіоні привласнюють собі чужі починання?

Практично все, що робиться в містах та районах Одеської області, починала інша команда влади. Це не заважає представникам партії «Слуга народу» робити собі рекламу на цих успіхах і по суті, привласнювати чужі досягнення, пише і аналізує ресурс «Сила Громад»

Мова йде про будівництво траси Білолісся-Расейка в Татарбунарському районі. Дорога місцевого значенння С-16-24-05 потрапила до президентського “доробку” аж у червні 2020 року: його можна знайти на інтерактивній карті, на якій вказаний цей напрям.

Проте, як писали численні медіа, зокрема і СИЛА ГРОМАД, будівництво цього об’єкту стартувало ще у 2019 році, – саме тоді пройшла тендерна процедура і була виконана перша черга робіт, відремонтовано 11 км.

Чому ж будівництво  дороги, розпочате ще за попереднього керівництва Одеської області, місцеві “слуги” вважають лише президентським досягненням.

Між тим, на псевдо-діяльність народного депутата округу № 141 Олександра Ткаченка і присвоєння собі чужих досягнень, скаржиться ще один політик з Татарбунарського району. Депутат Одеської обласної ради Трифон Антов, який докладає чимало зусиль для залучення коштів області на свій округ, став черговою жертвою для насмішок і кпинів команди нардепа Ткаченка.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

Але повернемося до президентської програми “Велике будівництво”. Чимало національних ЗМІ вже проаналізували, що ж насправді за об’єкти потрапили до переліку проектів гаранта. Як виявилось, чимало з них ремонтувались і будувались до 2020 року. До прикладу, стадіон в місті Южне почали зводити у 2019 році, загальна вартість склала 29 мільйонів гривень, з них 12,5 мільйонів із обласного бюджету, а решта – місцевий бюджет.

«Ми почали будувати і ще не було цих проєктів, «Велике будівництво спортивних майданчиків», ще ніхто про них навіть не знав. Ми не підлаштовувалися під цей проєкт загальнодержавний, ми самі почали будувати. А область вже почала шукати ці об’єкти, які б могли підлягати цьому проєкту», – зазначає южненський міський голова Володимир Новацький.

Ціль у команди “слуг” – дискредитувати місцеве врядування, посіяти сумніви у головах виборців напередодні жовтневої кампанії, роздмухати “зраду” навколо кожного посадовця, який і так працює під пильним прицілом різних служб. Особливо в умовах децентралізації. Насправді, любі друзі, ми не просто обрали дилетантів, ми отримали справжніх фріків в політиці, – нездатних створити щось гідне своє , а лиш насміхатися/принижувати/знецінювати чужі успіхи”, – пише Оксана Піднебесна.

Справи, які місцевий нардеп Ткаченко намагається зарахувати на свій рахунок, почалися задовго до обрання “слуг” до Верховної Ради, а кошториси під їх виконання готувалися місцевими радами ще за попереднього керівництва держави й області.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, народний депутат Ткаченко створює складності своїм виборцям

Leave a comment

Top