Чесні новини з усієї України!

Книжковий фестиваль відбудеться в Одесі

Книжковий фестиваль відбудеться в Одесі

Максим Куций, голова Одеської обласної адміністрації підписав розпорядження про виділення коштів Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини.

Як повідомили у пресслужбі Одеської ОДА, йдеться про оплати витрат, пов’язаних з проведенням Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля», Міжнародного Корнейчуківського фестивалю дитячої літератури та Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 6-9 серпня 2020 року в Одесі.

На це з бюджету виділили  227,2 тисяч гривень які Департамент фінансів має перерахувати Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини за рахунок видатків, передбачених в обласному бюджеті на реалізацію заходів обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2020-2022 роки».

Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини має звітувати про цільове використання коштів до 24 грудня.

СПРАВКА от знатоков

Міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» — щорічне місце зустрічі українських і іноземних видавців, книгорозповсюджувачів, письменників, критиків і читачів; масове свято книги.

Проводиться в Одесі з 1996 року. Включає в себе книжковий ярмарок і міжнародну програму заходів.

Серед гостей фестивалю в 2018-2019 роках були авторитетні критики, редактори, журналісти, видавці, відомі письменники і поети, зокрема: перший видавець «Гаррі Поттера» Баррі Каннінгем (Великобританія); поет, лауреат Пулітцерівської премії Пол Малдун (США); письменниця Шарлотті Кернер (Німеччина); письменник Андреа Пау (Італія), ілюстратор Сара Маццетті (Італія); поет Василь Махно (Україна / США); українські письменники Андрій Курков, Христина Венгринюк, Мар’яна Савка, Лариса Денисенко, Маріанна Гончарова та багато інших.

У 2018 році «Зелену хвилю» відвідало більше 10 000 чоловік. Програма проводилася на 7 локаціях. Відбулося 72 заходи для дорослих і дітей. У спеціальній програмі «Межі літератури» — 18 подій і 40 спікерів. В 2019 фестиваль залучив близько 12000 відвідувачів.

У фокусі уваги перебувала література для дітей та підлітків. Було задіяно 5 локацій в історичному центрі Одеси.

Міжнародний книжковий фестиваль «Зеленая волна» | Litcentr

Как ЗНАЮТ ВСЕ, життя прекрасне

Top