Чесні новини з усієї України!

У Білгород-Дністровському районі розчищають русло «міжнародної» малої річки (відео)

У Білгород-Дністровському районі розчищають русло «міжнародної» малої річки (відео)

Працівники ЖКГБ Маразліївської сільської ради здійснюють заходи з розчистки русла р. Алкалія, що починається в Молдові, протікає через Татарбунарський район і всім селам громади.

Очікувані результати від виконання проекту- суттєве візуальне покращення стану ріки, збільшенні повноводності, поліпшення санітарно-гігієнічного, екологічного стану даної території та зереження довкілля.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

**В Маразліївській ОТГ реалізовують проект з розчистки русла річки Алкалія.**В липні місяці 2020 року працівники відділу ЖКГБ Маразліївської сільської ради здійснюють усі необхідні заходи з розчистки русла р. Алкалія, що протікає по усім селам громади. Очікувані результати від виконання проекту- Суттєве візуальне покращення стану ріки, збільшенні повноводності.- Поліпшення санітарно-гігієнічного, екологічного стану даної території .- Збереження довкілля.В перспективі…- Відновлення зон відпочинку, пішохідних доріжок.- Запущення в річку мальків риб для подальшої організації рибальства та туристичного дозвілля.- Виховання екологічної культури у населення.- Збереження природного середовища для нащадків. -Заходи з розчистки р. Алкалія ще й убезпечать наших мешканців від підтоплень, як це було в 2019 р. серпень місяць. Даний проект реалізовується за активної пітримки голови Білгород-Дністровської РДА Г. Яцишеної та голови СФГ "Колос" Юрескула Б.П. Звертаємося до маленьких мешканців громади та просимо без нагляду дорослих не відвідувати даний водний об'єкт, так як його глибина є досить значною. А батьків закликаємо контролювати дозвілля своїх дітей та роз'яснювати їм правила поведінки біля велих водойм.Для довідки:***Алкалі́я ***— річка в Молдові (витоки) та в Україні, в межах Білгород-Дністровського і Татарбунарського районів Одеської області. Річка бере початок зі ставка, що на південний захід від села Крокмаз (Молдова), неподалік від молдовсько-українського кордону. Тече переважно на південь і (частково) південний схід. Впадає до Солоного Озера на схід від села Садового. Річка Алкалія вперше зафіксована на карті Молдови в 1783 р. під назвою Halkilia. Цю ж назву носило і татарське поселення розташоване на її лівому березі в районі сучасного села Карналіївка. Більша частина басейну знаходиться в межах Причорноморської низовини. Схили широкої долини розчленовані балками та ярами. Річище помірно-звивисте завширшки 6—8 м, розчищене і випрямлене до 30 км. Довжина 67 км, площа водозбірного басейну 653 км². Похил річки 1,7 м/км. Долина широка, розчленована ярами та балками, є стариці. Влітку подекуди міліє та висихає. Використання річки господарсько-побутове, на зрошення. Живлення дощове, снігове.

Posted by Ирина Сунцова on Neljapäev, 16. juuli 2020

«Заходи з розчистки р. Алкалія ще й убезпечать наших мешканців від підтоплень, як це було в серпнi 2019 р. Даний проект реалізовується за активної пітримки голови Білгород-Дністровської РДА Г. Яцишеної та голови СФГ «Колос» Юрескула Б.П. « — інформує прес-служба громади.

«Звертаємося до маленьких мешканців громади та просимо без нагляду дорослих не відвідувати даний водний об’єкт, так як його глибина є досить значною. А батьків закликаємо контролювати дозвілля своїх дітей та роз’яснювати їм правила поведінки біля велих водойм

Алкалі́я — річка в Молдові (витоки) та в Україні, в межах Білгород-Дністровського і Татарбунарського районів Одеської області. Річка бере початок зі ставка, що на південний захід від села Крокмаз (Молдова), неподалік від молдовсько-українського кордону. Тече переважно на південь і (частково) південний схід. Впадає до Солоного Озера на схід від села Садового. Річка Алкалія вперше зафіксована на карті Молдови в 1783 р. під назвою Halkilia. Цю ж назву носило і татарське поселення розташоване на її лівому березі в районі сучасного села Карналіївка.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

Метки:

Top