Чесні новини з усієї України!

Губернатор Куций поддерживает одесских рестораторов?

Губернатор Куций поддерживает одесских рестораторов?

ПОДПИСЫВАЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МЫ ЗНАЕМ ВСЕ: https://t.me/znavsi 

Глава Одесской областной госадминистрации Максим Куций провел встречу с представителями одесского бизнеса и по итогу встречи готов передать совместное обращение к центральной власти о отмене ограничений в работе заведений до 23-00.

Ночной митинг рестораторов возле Дюка заметили в ОГА.

«Щойно зустрівся з головними рестораторами та власниками нічних клубів Одещини. Вони звернулися до нас по допомогу та розуміння.

Нововведення Кабінету Міністрів щодо обмежень роботи закладів у нічний час підприємці вважають вбивчим для бізнесу, особливо в період короткого курортного сезону, — пишет Куций на своей странице в Фейсбук, — Сьогодні Одеська область стала головним місцем відпочинку українців.
Щотижня до нас приїжджають десятки тисяч туристів. Але до завершення високого курортного сезону залишилося 6 тижнів.
Окрім відпочинку, організація літнього дозвілля — це також робочі місця для тисяч мешканців Одещини. І ми маємо їх підтримати.

На встрече губернатора и рестораторов присутствовал и главный врач Одесской области, представитель Госпотребслужбы и руководство Национальной полиции области.

ПОДПИСЫВАЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МЫ ЗНАЕМ ВСЕ: https://t.me/znavsi 

«Разом мали конструктивний діалог щодо можливих сценаріїв роботи закладів. -подчеркнул глава ОГА, — я наголосив на важливості роботи в рамках закону та рекомендацій Міністерство охорони здоров’я України. Вважаю, що при дотриманні санітарних норм, заклади повинні мати можливість працювати у нічний час.
За дотриманням карантинних правил роботи таких закладів буде стежити поліція.

Разом з підприємцями передамо звернення до Кабінет Міністрів України та Офіс Президента України щодо скасування обмеження в роботі після 23:00. Сподіваюся на підтримку керівництва держави.«

Не станет ли это обращение в поддержку ресторанного бизнеса со стороны государственного чиновника, назначенного лично Президентом Украины, «конфликтом интересов», и попыткой молодого управленца превзойти и «насолить» старшему, прямо ответственному за положение дел в Одессе, Геннадию Труханову?

И не станет ли это заявление декларативной фикцией на столе ОП, покажут ближайшие дни.

Как ЗНАЮТ ВСЕ,

ПОДПИСЫВАЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МЫ ЗНАЕМ ВСЕ: https://t.me/znavsi 

Top