Чесні новини з усієї України!

«Чого домоглися, то не віддамо»: Жителі двох сіл Любашівського району проти передачі водопроводу в розпорядження ОТГ?

«Чого домоглися, то не віддамо»: Жителі двох сіл Любашівського району проти передачі водопроводу в розпорядження ОТГ?

Жителі сіл Гвоздавка Друга і Ясенове Друге Любашівського району проти передачі водопроводу в розпорядження Зеленогорській ОТГ. І на це у них є свої причини.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi 

Вода для населеня Зеленогорській ОТГ завжди була великою проблемою. Про старий водогiн, який був на балансі селищної ради, місцеві жителі згадують з жахом: вода з труб йшла іржава, а сам водогін часто проривав і місяцями не функціонував. Влада з ремонтом не поспішала.

Так тривало до 2004 року. Жителі сіл Гвоздавка і Ясенове звернулися з наболілої проблемою до місцевих меценатів Анатолію Артеменко і Сергію Паровика.

Вони відгукнулися і не стали латати старе, а провели по селу нову гілку водогону, використавши практичні пластикові труби. Кошти на водопровід були виділені з обласного бюджету — 90% і сільського — 10%. З тих пір жителі Зеленогорській ОТГ не натішиться — вода тепер є практично в кожному дворі, вона чиста, артезіанська — пити можна прямо з-під крана і, найголовніше, подача води безперебійна.

Адже ремонтом і обслуговуванням водопроводу займаються Артеменко і Паровик. Водопровід став початком справжнього соціального прориву в селах Гвоздавка і Ясенове. Завдяки ініціативам і невгамовної енергії Анатолія Артеменка і Сергія паровики за кошти обласного та місцевого бюджетів в селах провели газ, відремонтували садки, школи, амбулаторії, дороги.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi 


Але влада ОТГ мала на цi здобутки iнше бачення. На однiй з сесії був такий ганебнiй iнцiдент.

«Зі зверненням і групою громадських діячів ми і приїхали на сесію в Зеленогірське 14 травня, де до нас приєдналися також жителі Гвоздавка і Ясенові. Нашим єдиним бажанням було дізнатися реальну причину такої дивної поведінки депутатів ОТГ. Але нам навіть рота не дали розкрити. Просто цинічно вигнали із залу і провели нібито «відкриту» сесію в закритому режимі. З порушенням всіх моральних і юридичних норм », — розповів Анатолій Артеменко. — Зеленогiрский депутат Ганна Піщанецкая, яка в «молодій команді» вважається експертом в питаннях освоєння бюджетних коштів, вирішила по-хазяйськи розпорядитися тим самим водопроводом, про який йдеться вище. «

«Анатолій Іванович, якщо ви так сильно переживаєте за людей. Поверніть водопровід, який будувався на бюджетні кошти, в нашу Зеленогорську ОТГ. Нехай платять не вашій фірмі, а громаді », — заявила вона.

«Я згоден!», — відповів Артеменко. І своє слово він тримає: голові Зеленогорській ОТГ Стоцькому направлено лист, в якому йдеться про те, що ТОВ «Прометей- Арт» не проти передати водопровідну мережу в розпорядження ОТГ. Для цього потрібно лише переукласти договори з користувачами водопроводу, а їх майже тисяча.

«До мене публічно звернулася Піщанецька Анна з проханням або з реплікою« передати водопровід в ОТГ », — каже Анатолій Артеменко. — Немає питань. Ми підготували матеріали з супровідним листом від 18.06.20 року, але, на жаль, зворотної реакції немає. Не зрозуміло…»

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

Але відповідь на це питання дають самі жителі сіл Зеленогорській ОТГ. Навряд вони захочуть переукласти договори і знову мати справу з місцевою владою.

Адже одного разу вона вже зрадила інтереси селян…

Як ЗНАЮТЬ ВСІ,

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi 

Метки:

Leave a comment

Top