Чесні новини з усієї України!

Найбагатша громада Одеської області відзначила солідну дату народження

Найбагатша громада Одеської області відзначила солідну дату народження

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi 

92 роки селищу Авангард ! День селища – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у нашому мальовничому Авангарді зі своїм колоритом та славними традиціями.

Авангардівська об’єднана територіальна громада (ЗТВ) з населенням 6828 осіб була створена на початковому етапі децентралізації в Україні — в 2017 роцi.

«Наше селище має свою багаторічну історію, в якій переплилися визначні сторінки минулого та гідне сьогодення, яке творимо ми з вами щоденною плідною працею. — пише Ісаєва Дар’я на сторiнци Фейсбука, — сучасний Авангард так стрімко розвивається, що деякі зміни та нововведення для багатьох його жителів навіть непомітні. А це означає, що висока якість життя стала для людей нормою. І з таких щоденних справ – з благоустрою території та з великих проєктів, як наприклад, будівництво навчального закладу, складається історія сучасного Авангарду, яку ми пишемо разом.

Авангард вже втретє відзначає День селища у статусі центру об`єднаної териоріальної громади. Відтак, щодня не тільки наше селище, а й села Прилиманське та Нова Долина змінюються на очах. І це не межа.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi 

«На жаль, цьогоріч відзначити День народження нашого мальовничого селища в звичній святковій та дружній обстановці ми не зможемо, адже карантин вніс свої корективи. Але це можна зробити у родинному колі, згадавши добрим словом всіх, хто творив історію Авангарду; збагачував його традиції; розбудовував; боронив від ворога, віддаши своє життя за наше з вами світле майбутнє.»


Шановні жителі громади, віримо, що ваше бажання змінити своє життя на краще, готовність працювати, а головне – небайдужість зроблять населені пункти Авангардівської ОТГ ще більш процвітаючими! Бажаємо, щоб в нашій громаді завжди панував мир, добробут, суспільна злагода, взаєморозуміння та довіра! 

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi 

Як ЗНАЮТЬ ВСI,

Метки:

Leave a comment

Top