Чесні новини з усієї України!

Бойтесь поезда!

Бойтесь поезда!

Под Одессой грузовой поезд c минеральными удобрениями «belaruskali» самопроизвольно покатился и разрушил служебное здание. Что происходит с УЖД?

Если бы повредились вагоны с минудобрениями, то это могло вызвать экологическую катастрофу и ЧС. Ведь неизвестно, что именно перевозилось в вагонах белорусской фирмы «belaruskali».

Очень точно охарактеризовал состояние дорожной инфраструктуры Украины и качество ее менеджмента экс-начальник службы автодорог Одесской области Олег Варивода.

«Гівняний Мідас» В грецькій міфології був такий собі цар на ім‘я Мідас. Він був славетний тим, що до чого він би не торкався, все перетворювалось на золото. У нас в Україні такого героя, нажаль, не має, але є (поки що) міністр інфраструктури пан Владислав Криклій.
В нашому випадку все, до чого він торкається або ламається або перетворюється на корупцію, короче одне лайно.

Посудіть самі — автомобільні дороги: перегрузи, здирництво та хабарництво Укртрансбезпеки; море — Україна в чорному списку IMO та здирництво та корупція в Морських адміністраціях та при видачі документів моряків; авіація — без п’яти хвилин банкрутство аеропорту «Київ» (Жуляни) і вже звільняють тисячі працівників; залізниця — потяги горять, сходять з рейок, а корупція при закупівлях та призначеннях аж до Альфа-Центравра сягає. Ось таке г… по всіх напрямках.»

«Гівняний Мідас»В грецькій міфології був такий собі цар на ім‘я Мідас. Він був славетний тим, що до чого він би не…

Posted by Олег Варивода on Esmaspäev, 6. juuli 2020

А кто мы такие, чтобы спорить со специалистом?…

Как ЗНАЮТ ВСЕ,

Метки:

Top