Чесні новини з усієї України!

«Паперове зобов’язання» МакДональдз

«Паперове зобов’язання» МакДональдз

МакДональдз в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв. З середини червня компанія поступово переходить на паперові стакани для холодних напоїв.

Дотепер МакДональдз подавав гарячі напої в паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої — у пластиковому пакуванні. Паперові стакани відтепер використовуватимуть також для всіх холодних напоїв: лимонадів, шейків і газованих напоїв. Це дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

МакДональдз замовив у компанії «Хухтамакі» — фінського виробника пакування й одноразового посуду, цього року компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для МакДональдз в Україні.

«Ми, як відповідальний лідер, постійно працюємо над рішеннями, що дадуть змогу зменшити вплив на довкілля, зокрема вдосконалюємо пакування для їжі, щоб зменшити його кількість і перейти на екологічніші матеріали. Ми раді, що нарешті знайшли надійного партнера, який виробляє паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв», — коментує пресслужба МакДональдз в Україні.

Відмова від пластикових стаканів — частина глобального зобов’язання компанії МакДональдз: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення.

Екологічні програми компанії стосуються й зниження викидів парникових газів. Для цього МакДональдз реалізує кілька ініціатив:

  • Усю використану олію спрямовують на перероблення на біопаливо.
  • Відпрацьованою водою з ресторанів поливають клумби й газони біля них.
  • Використовують поновні джерела електроенергії: встановлюють сонячні батареї на дахах ресторанів.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ,

Top