Чесні новини з усієї України!

Вакцини розкидають з повітря (видео)

Вакцини розкидають з повітря (видео)

Вакцинація з повітря це реалії України. Яку вакцину скидають з небес, хто — її мішень і хто заплатив за цей оригінальний спосіб протистояти вірусу?

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 5 червня за результатами тендеру замовила ТОВ «Укрветпромпостач» вакцини проти сказу на 265,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч над 19 областями України розкидають з літаків і вертольотів 8,40 млн доз антирабічної вакцини для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу «Орісвак» по 31,65 грн. Це майже дорівнює весняній ціні від цієї компанії у 31,79 грн., а торік ця компанія продавала таку вакцину Держпродспоживслужбі на 6% дешевше – по 29,99 грн.

Як і раніше, виробниками вказані «Укрветпромпостач» і компанія «Bioveta A.S.» (Чехія).

Єдиним конкурентом традиційно було київське ТОВ «Торгівельний двір «Українська товарна спілка» Володимира і Валентини Баранівських із такими ж самими вакцинами виробництва переможця «Укрветпромпостач». Формальна економія становить 0,5%.

Довідка ВІД ЗНАВЦІВ

Із 2011 року «Укрветпромпостач» виграє всі тендери щодо ветеринарних вакцин проти сказу. Компанія зареєстрована у Броварах по вул. Гельсінської Групи, 23а, де колись знаходилося однойменне держпідприємство, яким у 2002-2006 рр. керував Володимир Солодчук. Державний «Укрветпромпостач» раніше перебував у структурі МінАПК, доки у 2006 р. його не реорганізували в ДП «Центр по забезпеченню протиепізоотичної роботи». У 2001-2003 рр.. він і сам входив до складу засновників своєї приватної тезки. Зараз засновниками фірми є Галина Кисельова, Світлана Залізняк, Степан Вишневський, Ганна Гончарук і Віталій Троянський, а директором – Ярослав Щарай.

За даними телепрограми «Наші гроші», колись ТОВ «Укрветпромпостач» мало спільну адресу і телефони з ТОВ «Бровафарма». А екс-керівник «Бровафарми» Євген Дудко був прописаний разом із колишньою співзасновницею «Укрветпромпостачу» Наталією Дудко.

«Бровафарма» входить до корпорації «Укрзооветпромпостач». Нею нині керує Василь Лісовенко, який очолював громадську раду при Державній ветеринарній та фітосанітарній службі. А заступник Лісовенка – Павло Достоєвський був радником голови цієї служби, яка керує ветеринарними управліннями, для яких призначена вакцина від сказу.

У 2014 р. Держветфітослужба увійшла до складу новоствореної Держпродспоживслужби.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, великих махінаторів на біді в Україні вистачає

Метки: ,

Leave a comment

Top