Чесні новини з усієї України!

З лікарні — до суду. Чому справа Кати Гандзюк раптом активована зараз?

З лікарні — до суду. Чому справа Кати Гандзюк раптом активована зараз?

Голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера затримано, його везуть до Києва для участі в засіданні Печерського районного суду.

Про це повідомила херсонська журналістка Тетяна Дергачова: «Як стало щойно відомо, в рамках судового рішення спецпідрозділом СБУ «К» в лікарні було затримано голову обласної ради Владислава Мангера та озброєним спецпідрозділом супроводжується у судову залу в Києві».

Владислав Мангер

Печерський районний суд Києва ухвалив 15 червня рішення про надання дозволу на затримання голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з метою приводу його на засідання. Про це Радіо Свобода повідомив прокурор у справі Андрій Синюк, який додав, що рішення підлягає негайному виконанню.

«Незалежний експерт, якого залучили прокурори, з’ясував, що Мангера можна транспортувати до Києва в присутності лікаря. Адже стан його здоров’я абсолютно дозволяє йому подорожувати до столиці», – інформує спільнота «Хто замовив Катю Гандзюк» у фейсбуці.

За версією слідства, Мангер підозрюється у тому, що за попередньою змовою з Левіним організував нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, які призвели до її смерті.

Слідчі СБУ повідомили підозрюваним, їхнім захисникам, потерпілим і їхнім представникам про завершення досудового розслідування. Всім сторонам надали доступ до матеріалів слідства. Після того, як сторона захисту ознайомиться з матеріалами кримінального провадження, їх направлять до суду для розгляду по суті.

Тим часом адвокат Мангера Дмитро Ільченко заявив, що «жодних доказів вини Мангера так і не з’явилося».

Довiдка вiд ЗНАВЦIВ

Чиновниця Херсонської міської ради, активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року. Це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою в Херсоні.

Катя Гандзюк

У справі Гандзюк уже винесено вирок п’ятьом особам: безпосередньому організатору злочину Сергію Торбіну і його співучасникам – Микиті Грабчуку, Володимиру Васяновичу, В’ячеславу Вишневському і Віктору Горбунову. Їм призначено покарання від трьох до шести з половиною років позбавлення волі.

Адвокат Владислава Мангера вважає, що його сьогоднішнє затримання — це піар-акція Офісу генпрокурора для того, щоб заспокоїти радикалів після вчорашнього суду по Стерненко. На його думку, ніяких реальних наслідків для судового процесу це мати не буде.

Як ЗНАЮТЬ ВСI,

Игры «патриотов»: Стерненко — сядет или нет?

Метки:

Leave a comment

Top