Чесні новини з усієї України!

Анатолій Артеменко: «Допомагаю тим, хто щось робить!»

Анатолій Артеменко: «Допомагаю тим, хто щось робить!»

Села Бобрик-1 та Бобрик-2 Любашівського району Одеської області можуть похвалитися цілим багажем ремонтів і нововведень. Адже місцеві жителі добре знають, до кого їм звертатися в разі будь-якої проблеми і потреби.

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Сонечко» в селі Бобрик Перший почав свою роботу ще в 50-х роках ХХ століття. Однак протягом багатьох років дах будівлі прийшов у повну непридатність. Проблема була особливо відчутна в осінньо-зимовий період. Зі стелі капала вода, утворюючи водяні сліди на стінах, шматками обвалювалась штукатурка, що становило серйозну загрозу для життя і здоров’я вихованців та працівників закладу.

«Працюю завідуючою 12 років. Кожен раз, коли йшов дощ, ми підкладали миску і хрестилися, щоб стеля не впала. Через дірку в стелі можна було просунути руку на горище, — розповідає завідувачка дитсадка Олена Шендерук. — П’ять років тому нянечки й кухарі своїми силами зробили невеликий ремонт всередині садка. Шпаклівкою діри заліпили, щоб не сипалось сміття, освіжили, пофарбували. Великим планам капітально відремонтувати приміщення заважала абсолютно непридатна покрівля. Ми звернулися за допомогою до Анатолія Івановича Артеменка».

Дитячий садок села Бобрик-1 з відремонтованим дахом

В кінці минулого року за кошти обласного бюджету та Бобрицької сільради в сумі майже 600 тис грн дах садка було повністю перекрито, виконані всі дрібні монтажні роботи.

«Коли ми приїжджали в село, бачили — в садку даху практично не було, — розповідає депутат Одеської облради Анатолій Артеменко. — Якщо у дитсадка є господар, люди намагаються щось зробити, то хочеться їм ще більше допомогти. Якось Олена Михайлівна попросила перекрити дах — ми пішли їй назустріч. Будучи депутатом Бобрицької сільської ради, вона допомогла з виділенням співфінансування з місцевого бюджету. Потім зайшли кошти з обласного бюджету. Якщо є дах, то не забариться і внутрішній ремонт приміщень».

За словами Олени Шендерук, зараз повністю зроблений проект і на внутрішні роботи.

Вихованці дитсадка села Бобрик-1 в затишній спальні

«Від імені всіх співробітників садка і батьків наших діток хочу подякувати Анатолія Івановича. Він у нас, як локомотив — допоміг нам в лічені дні. Нова дах з’явився, ніби гриб після дощу. Від усіх батьків — нинішніх і майбутніх — висловлюю щиру подяку Анатолію Івановичу за його подвижницьку депутатську роботу на благо простих людей! Новий дах є, залишилося тільки виконати внутрішній ремонт і забезпечити «Сонечко» новими меблями», — поділилася планами завідувачка.

Анатолій Артеменко та Олена Шендерук

У селі Бобрик дійсно знають, до кого звертатися для вирішення нагальних проблем. Анатолій Артеменко як представник Любашівського району в Одеській облраді завжди готовий прийти на допомогу своїм землякам.

Нещодавно в Бобрику-1 за ініціативи депутата було відремонтовано дах та будівлю місцевого будинку культури. Кошторис робіт склав майже 1,5 млн грн.

Будинок культури села Бобрик-1 з новим дахом

У 2018 році в рамках регіональної програми «Питна вода Одеської області», за кошти обласного бюджету, в село провели водопровід. Для цього відремонтували стару водонапірну башту і проклали 5 км труб. Зараз люди поступово підключаються до мережі і користуються якісною питною водою.

«Щомісяця лабораторія перевіряє цю воду. І кожен раз немає ніяких претензій до її якості. І ми спокійні, що не від санстанції ніяких нарікань, відсутні порушення», — каже Олена Шендерук.

Водонапірна вежа в селі Бобрик Любашівського району

«За програмою «Питна вода» ми провели воду в близько 20-ти населених пунктах. Водопроводи, свердловини нові побудували. По можливості я виділяв і особисті кошти. Один з водопроводів — це Бобрик-1. Це село близьке, рідне, де живуть і трудяться добрі і старанні люди. Тому їм приємно допомагати», — зазначив Анатолій Артеменко.

Також депутат допоміг з ремонтом даху в школі села Бобрик-2, в якій навчається 116 учнів.

Школа села Бобрик-2 з новим дахом

«Школі нашої вже більше 100 років, і однією проблемою, яка була у нас, це був дах — школа дуже стара. І тому ми звернулися до Анатолія Івановича, знайомі з ним вже дуже давно, тому що він допоміг провести в село воду, газ. Він відгукнувся на наше прохання, і ви можете бачити, що на нашій школі вже є новий дах, а в класах зроблені ремонти, — розповідає вчитель Тетяна Олійник. — Багато хто з наших дітей вступає після закінчення школи до вузів, і від імені нашого колективу, батьків, дітей ми вдячні Анатолію Івановичу за співпрацю, за допомогу. Ми до нього звертаємося, коли нам треба, і він по своїй можливості намагається нам ніколи не відмовляти».

Тетяна Олійник та вчителі школи села Бобрик-2 дякують депутату

За допомогою до депутата звертаються і прості жителі села, які опинилися в складних життєвих обставинах. Так, в минулому році в багатодітній родині Наталі Шеверди трапилася трагедія, загорівся дах. В результаті в будинку обвалилася стеля.

Наталя Шеверда, мама десятьох дітей

«Дуже значну допомогу ми отримали від Анатолія Івановича, — каже багатодітна мама. — Перше, що я почула від нього — він хотів купити новий будинок. Але ми відмовилися, вирішили своїми силами, силами людей, які нам допомагали, відновити все, але була потрібна значна фінансова допомога. І Анатолій Іванович допоміг, я змогла розрахуватися з робітниками, які нам в борг робили все ремонти. Ми дуже йому вдячні».

…Коли знімався відео-репортаж, ще не настало справжнє літо. Однак навіть зараз, коли спека стала виснажливою, — це не заважає Артеменко і його землякам робити свою корисну справу й далі. Розвивати рідні села, щоб люди не виїжджали з цих прекрасних місць, а працювали для щасливого майбутнього своїх дітей на рідній землі.

Джерело

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на Заплазькому водосховищі нещодавно пройшла зустріч рибалок, обурених спробами обмовити арендатора вордойми.

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top