Чесні новини з усієї України!

Можуть повернути суворий карантин? Якщо…

Можуть повернути суворий карантин? Якщо…

Якщо захворюваність на коронавірус зростатиме, то Україні можна повертатися до суворого карантину. Про це заявив в коментарі BBC News Україна лікар-інфекціоніст Федір Лапій.

“Україна швидко увійшла в суворі карантинні заходи. Ми отримали певні уроки, тож якщо статистика буде демонструвати негативні тенденції щодо кількості хворих, кількості померлих, заповнення реанімації пацієнтами з Covid-19, то так само можна швидко повернути суворі карантинні заходи, які були у попередні місяці”, – каже він.

Федір Лапій

Лікар також вважає, що українці мають дотримуватися обмежень, які існували з березня, попри пом’якшення карантину.

“Вірус нікуди не зник. Можемо по-різному називати або робити вигляд дотримання карантинних заходів, але головне те, що громадяни повинні дотримуватися тих самих правил, які були і в попередні місяці”, – зазначає пан Лапій.

3 червня в Україні виявили найбільшу кількість хворих на коронавірус за півтора місяця – 588 нових випадків.

На думку лікаря, відновлення роботи транспорту звичайно призведе до зростання кількості хворих. Він також вважає, що під час відпочинку треба уникати скупчень людей

“Коли мене питають, як убезпечити дитину в літньому таборі, звичайно рецепт один – не відправляти дитину у літній табір”, – каже лікар.

Як знають всi,

Метки:

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top