Чесні новини з усієї України!

Мосійчук до Порошенка: «Цю Вашу заяву я сприймаю як явку з повинною!»

Мосійчук до Порошенка: «Цю Вашу заяву я сприймаю як явку з повинною!»

Колишній нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук вважає, що Петро Порошенко переплутав замовників «зливу» компромату, відомого як «плівки Деркача».

Про це політик написав у своєму телеграмі.

Далі — без правок:

«Проспавшися і опохмелившися з заявою, щодо своєї чергової державної зради виліз на люди Петро Порошенко.
Записи своїх розмов з Байденом він назвав провокацією Кремля і звинуватив в ній КДБ, кремлівських провокаторів, Коломойського і Офіс Президента. Захлинаючись піною Порошенко розповів, що ці плівки змонтовані а оригінали взяті в ОП а їхнє оприлюднення шкодить взаємостосункам України та США.
Як людина яку в роботі на Кремль звинуватити просто неможливо адже по перше вбити мене хотіло саме ФСБ РФ а по друге, я в розшуці оголошеному слідкомом РФ хочу натовкти пикою державного зрадника і мародера в його ж лайно.Оригінали плівок частина з яких була оприлюднена вчора знаходяться в спецпрокурора США а тому Ви пане сплутали руку Кремля з рукою Вашингтону. Ви вже визнали, що на плівках Ваш голос і це дуже добре бо плівок дуже багато. Там задокументовано злочинів на декілька Ваших пожиттєвих термінів і цю Вашу заяву я сприймаю як явку з повинною.Думаю так само її сприйме і спецпрокурор США!
Сушіть сухарики…»

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, напередодні в Україні був опублікований запис розмови чоловіків, голоса яких дуже схожі на Петра Порошенка та Джо Байдена. У розмові йдеться про звільнення Генпрокурора Віктора Шокіна, який почав розслідування діяльності компанії «Burisma», а також про те, що Порошенко з власної ініціативи вдвічі підняв комунальні тарифи для населення.

Leave a comment

Top