Чесні новини з усієї України!

Киснева станція, ремонт медзакладів, тисячі масок та продукти – як аграрії Одещини допомагають у боротьбі з коронавірусом

Киснева станція, ремонт медзакладів, тисячі масок та продукти – як аграрії Одещини допомагають у боротьбі з коронавірусом

Коли країна стикнулась із пандемією коронавірусу, першими у боротьбу з нею вступили медики. Однак, що на початку пандемії, що тепер, через стільки днів боротьби, саме лікарі залишаються тими, хто потребує захисту найбільше. Аби допомогти їм, найпотужніша аграрна асоціація країни – Всеукраїнська Аграрна Рада – ініціювала масштабну благодійну акцію «Збережемо життя українцям».

Понад 700 агропідприємств, які входять до лав ВАР, згуртувалися і допомагають у себе на місцях незахищеним верствам населення, лікарям, правоохоронцям, рятувальникам протистояти пандемії.

«Коли правлінням ВАР було прийнято рішення про організацію допомоги медикам, Одещина долучилась до ініціативи однією з перших. У нашій області кожен учасник ВАР взяв участь в акції, кожен зробив внесок по-своєму», — розповідає учасник ВАР, керівник ФГ «Гранат» Анатолій Артеменко.

Анатолій Артеменко

Учасники ВАР Любашівського району Одещини збирали кошти кількома хвилями. На них – а це близько мільйона гривень – закупили 8 тонн продуктів, які передали у лікарні, близько 4 тисяч масок, захисні каски. Також – 4 сухожарові шафи для стерилізації одягу медиків Любашівської лікарні.

«Зараз Любашівська рійлікарня має потребу у кисневій станції і ми взялись за реалізацію цього проекту. Долучилась до нього і громадська організація «Корпорація монстрів» на чолі з Катериною Ножевніковою. Ми зібрали 1 мільйон гривень і таку ж суму попросили в обласної ради. Уже затверджена обласна програма допомоги і область нам теж виділила мільйон гривень. Наразі робимо проект, думаю, через місяць–півтора ми її установимо. Однак, деякі медзаклади, окрім техніки та засобів захисту, потребують ще й ремонту. За сприяння аграріїв Любашівського району з обласного бюджету також виділено кошти на ремонт ФАПу у селі Гвоздавка Перша та амбулаторії у селі Гвоздавка Друга», — розповідає Анатолій Артеменко.

Окрім агропідприємства Анатолія Артеменка, до акції у Любашівському районі долучились: ФГ «Обрій», керівник Віктор Мазуренко; ФГ «Шевченко», керівник Олександр Бондаренко; ФГ «Еліт», керівник Григорій Тулба; ФГ «Доля», керівник Михайло Глізнуца; СВК «Агросвіт», керівник Віктор Ляховецький; ФГ «Основа-2», керівник Андрій Високий; ТОВ «Новатор», керівник Михайло Паровик; ФГ «Олена і К», керівник Андрій Терновий.

Втім, окрім місцевої влади, керівництво району та аграрії заручились і міжнародною підтримкою. Ще у 2018 році голова Любашівської районної ради Сергій Паровик разом з іншими аграріями відвідали з робочою поїздкою китайський Міський округ Ліньї, з яким підписали договір про співробітництво.

Сергій Паровик

Тепер, у час пандемії, китайські партнери надіслали до Одещини 20 тисяч масок, які розподілили між Любашівським та Балтським районами.

Допомагають медикам і учасники ВАР з інших регіонів Одещини.
Дунайську обласну лікарню підтримала керівник ФГ «Стоянов А.А.» Алла Стоянова.

Алла Стоянова

Коштами Ананьївській райлікарні допомогли керівник ФГ «Веста ЮГ» Георгій Райлян, ТОВ «Новатор» — Михайло Паровик, ТОВ «Украгросоюз ЛТД» — Антон Яроцький.

Керівник СФГ «Прогрес» Михайло Лазаренко виготовив на Балтській швейній фабриці більше 8 тисяч масок, якими забезпечив Балтську райлікарню, місцеві ФАПи та пайовиків свого підприємства.

Михайло Лазаренко

Близько 300 тисяч гривень зібрали аграрії та переказали на рахунок Ширяєвської райлікарні, серед яких і учасники ВАР — керівник ТОВ «Інтер-ком» Абрам Айрапетян, керівник ТОВ АФ «Прогрес-Плюс» Галина Іщенко, керівник ТОВ АФ «Мар’янівська» Володимир Гамарц, ТОВ «Батьківщина» Володимир Володівщук.

Керівник ПП «Агро-Соя» Олег Сулаков та керівник ТОВ «Єнікіой» підтримали фінансово Саратську райлікарню. А Віктор Григорчук, керівник ПП «ПК «Агродім», Сергій Скуртул, керівник ФГ «Юрітер С», та Інна Чебан ПП «Росинка» — Подільську райлікарню.

Районній лікарні Великомихайлівського району коштами допоміг керівник ФГ «Гарант Манько» Олександр Манько та ТОВ «Колос» Юрій Яловчук.

Білгород-Дністровській райлікарні надали допомогу керівники ФГ «Адамівка» Віктор Упалюк Віктор, СФГ «Колос» Борис Юрескул, СФГ «Ратушненко М.І.» Микола Ратушенко. Районній лікарні Миколаївського району допоміг керівник ТОВ «Ліга -50» Юрій Шабатура. Медики Роздільнянської райлікарні отримали допомогу від керівників СТОВ «Іва» Юрія Муленкова та ТОВ «Єреміївське – 2» Володимира Погорілого. Савранській райлікарні допомогу надало агропідприємство ТДВ «АПК «Саврань», керівник – Володимир Бондарчук.

Учасники Всеукраїнської Аграрної Ради і надалі підтримуватимуть медичні установи своїх регіонів. Аграрії переконані: лише спільними зусиллями країна може протистояти загрозі поширення епідемії і завдання кожного соціально-відповідального бізнесу допомогти тій громаді і тому регіону, де вони працюють.

Как ЗНАЮТ ВСЕ, від сьогодній в Україні пом’якшено карантин.

1 Comment

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top