Чесні новини з усієї України!

Експерт: Засуха може призвести до повної втрати врожаю

Експерт: Засуха може призвести до повної втрати врожаю

Через відсутність дощів посіви озимих та ярих культур на півдні країни знаходяться в жахливому стані. Імовірність отримати хоч якийсь урожай близька до нуля.

Ситуація з опадами в Одеській області критична, значна частина посівів засохла або взагалі не зійшла. Про це повідомив представник ВАР, депутат від Одеської облради Анатолій Артеменко.

«Для озимих культур погіршення агрометеорологічних умов збіглося з критичним періодом розвитку — формуванням, колосіння і цвітінням колоса. Страждають не тільки ярі культури, а й озимі. Відсутність опадів — це найголовніша проблема на сьогодні для аграріїв Одеської області», — каже Артеменко.

Одещина ризикує залишитися без врожаю озимих. Особливо страждають через посуху поля на півночі області.

«Погодні умови і суховійні явища негативно вплинули на розвиток і зростання ранніх ярих зернових, починаючи з посівного періоду, — каже Анатолій Артеменко. — На півночі Одеської області складається вкрай критична ситуація, що вимагає термінового вирішення».

Анатолій Артеменко закликає владу звернути увагу на проблему:

«Засуха в Одеській області може призвести до повної втрати врожаю і голоду. Питання, чому проблему замовчують ЗМІ, представники президента на місцях, обласна державна адміністрація, керівник — Куций Максим? Адже дана ситуація призведе до падіння економіки в цілому. Закликаю владу звернути увагу на фермера і на село!»

Джерело

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, 25% українців потерпають від фінансових проблем.

1 Comment

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top