Чесні новини з усієї України!

«Привіт порошенківському виродку!» Мама Саакашвілі пояснила, звідки в неї будинок (відео)

«Привіт порошенківському виродку!» Мама Саакашвілі пояснила, звідки в неї будинок (відео)

В ефірі телеканалу «Zik» 24 квітня вийшов сюжет ток-шоу, на якому гість програми — провідний з телеканалу «Прямий» Сергій Поярков міркує на тему походження грошей на будівництво будинку екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ: https://t.me/znavsi

На думку Пояркова, мати Саакашвілі, навіть якщо б не їла, не пила і не ходила в туалет, то все одно не змогла б собі дозволити такий розкішний будинок. На висловлювання телеведучого надійшла негайна відповідь з боку самої матері Саакашвілі — Гіулі Аласанії. Відповідне відео її син опублікував на своїй сторінці в Фейсбуку.

Про це пише КП в Україні.

  • Здрастуйте, я мама Михайла Саакашвілі Гіулі Аласанія. Я тільки що дізналася про те, що якийсь Поярков, висловився про те, що ділянка, на якому стоїть цей будинок, який ви бачите, придбаний мною. Справа в тому, що я професор, засновник і президент одного з найбільших приватних університетів в Грузії — це University of Georgia, зарплата моя вже протягом довгого часу становить близько 10 тисяч доларів на місяць, так що …, — розповіла мати Саакашвілі.

Гіулі Аласанія зазначила, що ділянку цей невеликий, близько 10 соток, і в перебігу трьох років будинок будується, і він все ще не добудований, а його площа — 100 квадратних метрів.

«Це зовсім невеликий будинок, так що я думаю, що я цілком могла собі могла дозволити побудувати цей будинок. Я все життя жила чесною працею і теж саме робив мій син, так що я ні в якому разі не дозволю паплюжити його і моє ім’я», — підмітила вона.

У свою чергу, Михайло Саакашвілі, підписав це відеозвернення так: «Привіт порошенківська виродки безпосередньо від моєї мами».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, до пропозиції стати віце-прем’єром Михайло Саакашвілі готувався брати участь у мерських перегонах в Одесі.

Leave a comment

Top