Чесні новини з усієї України!

«Хто ставить досліди на українцях?» Ігор Мосійчук про американські лабораторії

«Хто ставить досліди на українцях?» Ігор Мосійчук про американські лабораторії

Колишній народний депутат України Ігор Мосійчук емоційно висловився в мережі щодо обнародування інформації про те, що на території України працюють біолабораторії Пентагона.

«Це за межею здорового глузду!пише Мосійчук в своєму телеграмі. — Сьогодні посольство США визнало існування на території України своїх лабораторій по дослідженню токсинів та збудників хвороб.
Українські урядовці та президент мають дати чітку відповідь: які на ху# лабораторії?
Жоден політик та громадянин який вважає себе патріотом не має право мовчати і закривати очі на те, що хтось ставить досліди на українцях!
Парламент має прямо завтра підняти це питання, створити відповідну слідчу комісію і відправити цих дослідників робити досліди у власну країну!
Всі хто промовчить стане співучасником цих дослідів!Той випадок коли мовчання — злочин!
«

Довідка ЗНАВЦІВ

Коронавірус в Україні підняв питання американських лабораторій з дослідження вірусів, які працюють в нашій країні.

Посольство США в Україні відповіло на заяву депутатів від ОПЗЖ Рената Кузьміна і Віктора Медведчука. Нещодавно вони послали запит Володимиру Зеленському про 15 американських біологічних лабораторіях в Україні, які куруються Пентагоном. Тобто — військовим відомством США.

14 квітня Кузьмін опублікував на своїй сторінці в ФБ текст цього запиту. У ньому говориться, що за час роботи цих лабораторій в Україні раз у раз відбувалися спалахи різноманітних вірусів, які супроводжувалися смертями.

При цьому в роботі лабораторій українська влада вже знаходили порушення, які могли бути причиною витоку штамів, стверджують автори запиту.

Також нардепи нагадують, що робота лабораторій почалася за часів Ющенка і Тимошенко, потім припинилася при Януковичі і відновилася вже при Порошенко.

У зв’язку з чим Кузьмін і Медведчук задали Зеленському питання — як фінансуються ці лабораторії і як українська влада їх контролюють.

22 квітня посольство США в Україні опублікувало офіційну позицію з цього приводу.

«Програма боротьби з біологічної загрозою Міністерства оборони США працює в Україні разом з українським урядом над забезпеченням консолідованого і захищеного зберігання збудників хвороб і загрозливих токсинів у відповідних державних установах, так щоб при цьому можна було проводити мирні дослідження і розробляти вакцини», — йдеться в повідомленні диппредставництва.

У посольстві заявляють, що Український Науково-Технологічний Центр (УНТЦ / STCU), про який згадує Кузьмін у своєму запиті, це міжурядова організація, створена ще в 1993 році. Зараз в неї, крім України і США, входять Азербайджан, Європейський Союз, Грузія, Молдова та Узбекистан.

«Наші спільні зусилля допомагають гарантувати, що небезпечні збудники не потраплять в чужі руки. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Міністерством охорони здоров’я, Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів, Національною академією аграрних наук і Міністерством оборони», — заявили дипломати США.

Дані, викладені Кузьміним і Медведчуком, в посольстві назвали «російської дезінформацією».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Миколаївській області ізолюють цілі села.

Leave a comment

Top