Чесні новини з усієї України!

Президента просять відхилити законопроект про захист прав ЛГБТ-спільноти (петиція)

Президента просять відхилити законопроект про захист прав ЛГБТ-спільноти (петиція)

На сайті Президента з’явилася петиція проти законопроекту про кримінальне переслідування людей, які виступають за здорові сімейні цінності і проти ЛГБТ.

ПЕТИЦІЯ

У тексті звернення йдеться про недопущення розгляду «під-шумок в карантин» законопроекту №3316, в якому пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів і тюремного покарання за нетерпимість, публічні заклики, приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Приводимо текст резолюції:

«Наразі, коли в країні нібито страшний вірус, деякі «слуги народу» працюють над законопроектом 3316 від 09.04.2020 Даний законопроект, в рамках бажань МВФ стосовно України, знову хоче пропхнути (як зазначено на цьому відео адвоката західні ідеї стосовно «нормальності» таких явищ, як педофілія або коли хлопчика вчать, що він може бути дівчинкою, а дівчинку, навпаки, що вона може бути хлопчиком, пропагандуючи гомосексуалізм. Так мало того пропагандують, так вносять ще до законів поправки, при яких психічно здорові люди, не зможуть нічого сказати стосовно неприпустимості збочень, які витікають з неприродної сексуальної орієнтації (до тварин наприклад або дітей, або до однієї статі), а якщо щось і скажуть, то можуть потрапити за грати від 5 років.

В пояснювальній записці автори законопроекту посилаються на Конституцію, а саме на ст. 3 «Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави», але «слуги народу» забуваються, що вони хочуть відсунути конституційні права більшості, і за рахунок їх відсутності у більшості, затвердити права психічно хворих збоченців, які вимруть в одне покоління, і на яких взагалі не тримається держава, яка тримається тільки на нас, нормальних людей, які відтворюють генофонд людини на території України (а штучні маніпуляції, по розмноженню на що сподіваються збоченці, дороге і недоцільне, оскільки все одно вимагає мати чоловіка і жінку), і всі нормальні сексуальні відношення вже давно урегульовані законодавством. Якщо пані зі «слуги народу» щось не подобається, то нехай їде туди, де це все збочення вже є. Нам не потрібні законодавці, які розповсюджують гріх і аморальність, всього цього і так більш ніж потрібно, які заважають щасливому життю. Цей законопроект направлений на винищення нації, розповсюдження збочення і переслідування нормальних не з розстроєною психікою людей, і прикриття гріховних людей з розстроєною психікою.

Згідно ст.2 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» до основних завдань Кабінету Міністрів України належать вжиття заходів щодо забезпечення прав і свобод людини та громадянина, створення сприятливих умов для вільного і всебічного розвитку особистості, тобто заходи, які не будуть спрямовані на деградацію особистості, а навпаки її розвиток, тому прошу пана Президента через Секретаріат Кабінету Міністрів України вжити заходи, для того, щоб ніхто ніколи більше не подавав до Верховної Ради України законопроекти, які будуть відбирати права більшості, в угоду психічно хворій меншості, яка вироджується за одне покоління, і ніякої цінності для держави не несе, а тільки хаос і аморальність (гріх). А також створити закон, який буде притягувати до кримінальної відповідальності депутатів, які працюють за кошт громадян України, але пропихають чужі і аморальні для нього «закони» легітимного ставлення до гомосексуалізму і інших збочень, які руйнують таке поняття як «сім’я» — основу суспільства. Прошу також самий останній законопроект в цьому русі №3316 від 09.04.2020 відхилити, заборонити правом вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів, якщо все ж таки ворогам народу із фракції «слуг народу» вдасться його «під шумок» затвердити».

Довідка ЗНАВЦІВ

9 квітня 2020 року до Верховної Ради внесено законопроект № 3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на грунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності). У проекті № 3316 передбачається 8 років в’язниці за мітинги проти гей-парадіів і критику ЛГБТ. Автор — депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк (на фото вгорі).

Ольга Василевська-Смаглюк

Чому Василевська-Смаглюк, яка є членом парламентського комітету з податкової політики, раптом стурбувалася долею українських гомосексуалістів? Можна тільки здогадуватись…

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, релігійні спільности Одеси послідовно виступають проти гей-парадів.

Метки: ,

Leave a comment

Top