Чесні новини з усієї України!

Пенсіонерку оштрафували за розповсюдження інформації про «вселенську змову»

Пенсіонерку оштрафували за розповсюдження інформації про «вселенську змову»

Жителька селища Нетішин опублікувала у Вайбері пост про навмисне скорочення населення за допомогою коронавірусу.

Поліція склала адміністративний протокол за ознаками статті 173-1 КУпАП (“Поширення неправдивих чуток”) стосовно 63-річної мешканки Нетішина, яка поширила неправдиву інформацію про коронавірус.

Про це повідомляє NGP.ua.

Як повідомив відділ з організаційних питань апарату виконкому Нетішинської міськради, жінка через мобільний додаток “Viber” в спільноті одного з ОСББ (налічує 115 учасників) поширила неправдиву інформацію щодо захворюваності на коронавірус.

Зокрема, вона вказала про наявну програму скорочення населення до 1 млрд, а також про спроби правоохоронних органів та медичних працівників умисно здійснити вакцинацію задля зараження коронавірусом мешканців міста.

Такі дії пенсіонерки могли призвести до соціальної напруги, порушення громадського порядку та інших негативних наслідків.

Санкція статті 173-1 КУпАП передбачає накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, юристи стверджують: держава, яка не забезпечила вам маскою від коронавірусу, не має права штрафувати за її відсутність.

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top