Чесні новини з усієї України!

Коронавірус: Іспанія «пішла на спад»

Коронавірус: Іспанія «пішла на спад»

Іспанія пройшла пік інфікування коронавірусом: загальний відсоток заражень впав від 20% до 8% минулого тижня, зараз кількість хворих складає вже всього 4 %.

Про це повідомляє ТСН.

Загалом в країні майже 150 тисяч випадків захворювань, майже 15 тисяч смертей і майже 50 тисяч осіб змогли подолати недугу.

«Я хочу підкреслити: щодо смертей обнадійливої статистики немає. Однак цифри захворюваності говорять про те, що ситуація стабілізувалася. Пік, ймовірно, все ж таки пройдений. Зараз настає спад», — каже міністр охорони здоров’я Іспанії Сальвадор Ійя.

Мадрид та Каталонія реєструють найбільше випадків. Влада закликає не розслаблятися саме зараз, коли захворювання пішло на спад. Завтра мають затвердити продовження жорсткого карантину до 26 квітня.

Економічні наслідки катастрофічні: понад півмільйона людей вже тимчасово звільнені. Хоча уряд обіцяє обов’язкуву допомогу — це так званий грошовий мінімум для найбільш незахищених. Іспанія чекає на домовленості між європейськими країнами щодо пакетів заходів на підтримку економіки, але протистояння Італії та Нідерландів затримує процес.

Лікарні й надалі переповнені: пацієнтів старших за 80 років не залишають у лікарнях.

Тим часом люди навчилися бути вдома та знаходити радість в нових речах.Планують, що діти повернуться до навчальних закладів у червні.

Постраждає цьогорічний врожай. Нема кому збирати спаржу, квасолю, черешню, часник, цибулю, через місяць — кавуни і дині.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в україні вирішують, як святкувати Пасху-2020 в умовах каратину.

Leave a comment

Top