Чесні новини з усієї України!

Українські чиновники-злочинці продали маски в Іспанію по 1 гривні

Українські чиновники-злочинці продали маски в Іспанію по 1 гривні

Силовики викрили незаконну схему експорту медичних масок в Іспанію за заниженою ціною.

Про це повідомляє Держприкордонслужба та Офіс генпрокурора.

Правоохоронці провели обшуки на 8 обʼєктах (склади, підприємства, офіси, житла) у Київській, Харківській і Полтавській областях. Були вилучені документи, флешки і жорсткі диски, ноутбуки, банківські картки, чорнові записи, а також 243 тис. доларів та 14,5 тис. євро.

За даними слідства, низка посадових осіб українських підприємств продала 300 тисяч медмасок громадянину Китаю за ціною трохи більше ніж 1 гривня за штуку, тоді як ринкова ціна цієї партії становила майже 61 млн грн. Після чого китаєць шляхом спрощеного митного контролю товарів, які не підлягають письмовому декларуванню, відправив маски в Іспанію.

За попередніми розрахунками, ухилення від сплати податку могло перевищити 15 млн грн. Підозрюваними у махінаціях з ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах виявилися працівники двох харківських підприємств.

Імʼя громадянина Китаю було зазначене в документах, які раніше оприлюднив голова митниці Максим Нефьодов, після того як Держбюро розслідувань почало виробництво, в якому підозрювалися київські митники.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, напередодні оголошення карантину з коронавірусу в Україні з території держави до Іспанії була вивезена величезна партія медичних масок.

Метки: ,

Leave a comment

Top