Чесні новини з усієї України!

П’ять тисяч хворих: Чому у губернатора Закарпаття розривається телефон?

П’ять тисяч хворих: Чому у губернатора Закарпаття розривається телефон?

Голова Закарпатського регіону Михайло Рівіс, схоже, «дав у штангу».

Його «математичній підрахунки» щодо реальної кількості хворих на коронавірус в Закарпатті спричинили справжню бурю в суспільстві.

Заява глави Закарпатської області про 5 тисяч заражених коронавірусів, грунтується на його математичних підрахунках, пише PavlovskyNEWS.

«Дана цифра обумовлена ​​тим, що 1 людина офіційно заряджений на коронавірус, заразив ще 19 осіб зі свого оточення. Вони 3 дні не були ізольовані і контактували з іншими громадянами», — заявив губернатор Закарпаття.

Таким чином пан Рівіс припустив, що в прогресії, хворих вже ймовірно близько 5 тисяч.

Офіційного підтвердження цієї кількості інфікованих — немає.

Як повідомила нам прес-секретар Рівіса, після озвученої інформації її телефони обриваються від шквалу дзвінків журналістів.

Довідка ЗНАВЦІВ

Раніше Михайло Рівіс опублікував пост у соцівальній мережі, де заявив, що реальні кількість тих, хто заразився коронавірусом в Закарпатській області, де станом на 30 березня офіційно підтвердили лише один випадок Covid-19, може досягати п’яти тисяч.

«Потрібно розуміти, що реально в області зараз близько 5000 інфікованих, які щомиті сіють вірус», — написав Рівіс.

Також закарпатський губернатор передбачає, що районні лікарні не готові до масового надходження хворих і сподіваються обійтися зусиллями однієї інфекційної лікарні, в якій всього 70 ліжок.

«У світі під палати переобладнують стадіони і торгові центри. А у нас навіть запасу ліжок немає, білизни і матраців, я не кажу про ліки і професійному обладнанні», — повідомляє Михайло Рівіс.

Крім того, за словами голови Закарпатської облради, медики не мають засобів індивідуального захисту, «тому кожен, хто сьогодні на шашликах, а не вдома, не розуміє, яку небезпеку себе наражає».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, евакуйовані з В’єтнаму українці влаштували істерику в аеропорту.

Leave a comment

Top