Чесні новини з усієї України!

Куди звертатися, якщо Вам відмовили в тестуванні на коронавірус?

Куди звертатися, якщо Вам відмовили в тестуванні на коронавірус?

Заступник міністра охорони здоров’я і головного санітарного лікаря України Віктор Ляшко під час брифінгу розповів, що робити громадянам, яких відмовляються тестувати на коронавірус Covid-19 в лікарні.

«Ми отримуємо повідомлення від населення про те, що їм відмовляють у проведенні тестувань. Хочу звернутися до всіх медиків і громадян, які мають підстави для проведення тестування. На нашому сайті і сайтах ОДА є гарячі лінії, про кожну відмову в тестуванні, будь ласка, повідомляйте на гарячу лінію», — сказав Ляшко.

Він зазначив, що кожне таке звернення розглядатимуть на регіональному та національному рівнях, адже необхідно забезпечити максимальне тестування для тих, хто підпадає під алгоритм.

«Моїм розпорядженням як голови по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій було дано доручення створити мобільні бригади в кожній області, кожному районі. Мобільні бригади створені для того, щоб забирати зразки для проведення тестування в вірусологічних лабораторіях методом полімеразної ланцюгової реакції», — додав головний санлікар.

Ляшко розповів, що зараз створено 567 таких бригад. Вони будуть виїжджати на місце дислокації пацієнта, забирати зразки і передавати їх в вірусологічні лабораторії.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, опубліковано список лікарень, які будуть опікуватися хворими на коронавірус.

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top