Чесні новини з усієї України!

Молитва в небі: Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив іконою українську землю (відео)

Молитва в небі: Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив іконою українську землю (відео)

Молитву за зцілення заражених коронавірусом українців підніс Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій під час польоту до Чернівців.

Предстоятель Української Православної Церкви звершив авіапереліт 25 березня 2020 року для передачі гуманітарної допомоги лікарям, які борються з епідемією коронавирусної інфекції COVID-19.

На борту літака Блаженніший Митрополит Онуфрій помолився за зцілення усіх хворих і благословив землю України іконою Божої Матері.

Дитячій лікарні у Чернівцях Архіпастир передав захисні костюми для лікарів і апарат штучної вентиляції легенів. Подібного апарату в лікарні ще не було, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

Блаженніший Митрополит Онуфрій наголосив на необхідності молитви у важкі часи.

«У цій боротьбі (з коронавірусом – ред.) потрібно все – потрібно дотримуватися санітарних норм і потрібно молитися. Тому що хвороба ця вражає не тільки тіло, вона вражає душу людини», – зазначив Архіпастир.

У дні карантину Предстоятель закликав віруючих не впадати у відчай, дотримуватися вимог гігієни й молитися за медиків.

«У складних обставинах, які ми сьогодні переживаємо, проявляються кращі людські якості – любов і допомога ближньому. Нам, православним християнам, разом із вимогами санітарії та гігієни дуже важливо молитися, щоб подолати відчай. Особливо ми молимося за наших лікарів, які опинилися на передовій цієї проблеми», – зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Священний Синод УПЦ опублікував звернення з приводу коронавірусу.

1 Comment

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top