Чесні новини з усієї України!

Зеленський пригрозив поселити евакуйованих з Китаю в особняках політиків

Зеленський пригрозив поселити евакуйованих з Китаю в особняках політиків

Президент Володимир Зеленський пригрозив особисто привезти евакуйованих з Китаю українців додому тим політикам, які підбурюють людей блокувати розміщення громадян у санаторіях.

Про це він сказав на брифінгу після засідання РНБО у вівторок, 18 лютого, передає Кореспондент.

«Я хочу звернутися до деяких політичних партій, які звертаються до людей… ми цю інформацію знаємо завдяки правоохоронним органам… звертаються до людей, місцевих жителів, і підбурюють їх перекривати дороги. Ми повинні розуміти, ми забираємо своїх… З приводу цих «товаришів»… Якщо ви будете перекривати дороги, ми привеземо всіх наших громадян у Конча-Заспу в їхні особняки», — зазначив Президент.

За його словами, деякі ЗМІ поширили дезінформацію, що українців евакуюють з Китаю «кудись не туди, і не все для цього готово». «Є кілька варіантів, і ми повністю готові», — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що ситуація з вірусною загрозою знаходиться під «повним контролем» української влади.

У свою чергу, голова МВС Арсен Аваков засудив дії українців, які не хочуть пускати в Україну своїх співвітчизників з Китаю.

«Не допустимо коронавірус в Україну! Ні — заявляє сесія селищної ради… Ми не допустимо цих людей до нас, тому що вони несуть із собою вірус. Або збирають сесію обласної ради: ми не упустимо цих людей до нас! У цей момент мені соромно, і я хочу цих людей запитати: а ви кого збираєтесь, ви, не впустити в Україну? Людей, які потрапили в біду, в епіцентр однієї з найбільших дійсних катастроф?» — запитав міністр в ефірі «Свободи слова».

Як відомо, місце карантину тримають у таємниці. Разом на обмежений доступ помістять близько ста українців.

Проти розміщення евакуйованих у санаторії виступили у Львівській та Тернопільській областях, а також під Києвом.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, сьогодні очікується літак з українцями, евакуйованими з китайського міста Ухань — епіцентру коронавірусу.

Leave a comment

Top