Чесні новини з усієї України!

За 17 днів вже третій український моряк зник з судна

За 17 днів вже третій український моряк зник з судна

З кінця січня по початок лютого вже втретє до України приходить моторошна звістка про зникнення з борту судна українця — моряка світового торгівельного флоту.

8 лютого 2020 року з борту судна «Вікторія» (Cargo ship, Флаг Belize, IMO 9065912) зник Горяєв Олександр Олександрович, 17.04 1987 р.н. громадянин України. Подія сталася в нейтральних водах Перської затоки на шляху до Ірану.

Олександр Горяєв

Рідні скаржаться, що інцидент відбувся 8 лютого, проте представник крюїнгової компанії повідомив рідним дану звістку 13 лютого. Тим самим відтягнув час на пошук рідної людини. Після списання Капітану та старпому, на їх місце прийшли  громадяни Росії з Ростову-На -Дону, з якими у зниклого Горяєва О.О. були непорозуміння, про це Горяєв О.О. повідомив рідним у телефонній розмові 23 січня.

Сестра та жінка зниклого впевнені — справу про зникнення українського моряка намагаються «зам’яти», кажуть в благодыйному фонды допомги морякам «Асоль».

Відсутність українського моряка колегами виявлено не о 16:30, як було зазначено в оповіщенні, розісланому сусіднім судам, а набагато раніше. Моряк був присутній на вечері і повинен був заступити на вахту. Коли колеги прийшли будити його на вахту, в каюті 2-го помічника капітана не виявилося. У капітана і старпома з Росії був мотив не шукати українського моряка — для видимості судно зробило коло в районі передбачуваного місця зникнення і прослідувало в найближчий порт. І тільки по приходу туди повідомили про те, що з борту зник член екіпажу.

Раніше, 23 січня 2020 року, зник Литвиненко Денис Володимирович, 26.11.1978 року народження, громадянина України , що перебував у морському рейсі на судні  «Star Aquila» (IMO: 9594573), що ходить під прапором Маршалових островів.  Судно було на відстані 12 морських миль «на якорі» біля міста Мобіл (штат Алабама, США).

Денис Литвиненко


З борту судна GREEN ITALIA (Флаг: Bahamas, IMO: 9045780) в п’ятницю, 24 січня, на переході з Еквадору в Панаму зник Масленников Євген Володимирович 14.10.1983 р.н.

Євген Масленников

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, вагітна одеситка шукає зниклого моряка. Їй ніхто не допомагає.

Метки: ,

Leave a comment

Top