Чесні новини з усієї України!

Дітям із ОРДЛО створять особливі умови для вступу до вузів України

Дітям із ОРДЛО створять особливі умови для вступу до вузів України

Міністерство тимчасово окупованих територій розробляє програму зі створення сприятливих умов вступу до українських вищих навчальних закладів для дітей, які живуть на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів з посиланням на заяву міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій, внутрішньо переміщених осіб України Оксани Коляди під час робочої поїздки в Херсонську область.

«Ми розробляємо Державну цільову програму по максимальному заохочення дітей та молоді, які змушені жити на тимчасово окупованій території, яка дасть їм можливість отримувати саме українську освіту», — заявила Коляда.

Керівниця Мінветеранов повідомила, що програма передбачатиме різні механізми залучення молоді: надання стипендій на навчання в будь-якому вузі України, забезпечення гуртожитками абітурієнтів і студентів з ВОТ, можливість подальшого навчання і стажування в іноземних вузах, механізм подальшого працевлаштування.

Вона додала, що програма буде розроблена на виконання завдання Президента України Володимира Зеленського.

Також Коляда розповіла про намір розвинути процес отримання дистанційного шкільної освіти дітьми, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, з початку боїв за село Широкино загинуло 70 людей.

Метки: ,

Top