Чесні новини з усієї України!

Чому нардеп Федина не йде до ДБР?

Чому нардеп Федина не йде до ДБР?

Державне бюро розслідувань повторно викликало народну депутатку від фракції «Європейська солідарність» Софію Федину для вручення письмового повідомлення про підозру, оскільки вона не прибула в ГБР 6 лютого.

Як повідомила прес-служба Держбюро, Федина не з’явилася за викликом і не повідомила про поважні причини неприбуття, тому її повторно викликає слідчий ДБР за дорученням генерального прокурора. Тепер для вручення письмового повідомлення про підозру депутат повинен прибути 12 лютого в 11:00.

У ДБР нагадали, що відповідно до ст. 139 КПК України, якщо підозрюваний, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з’явився без поважних причин або не повідомила про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення, також може бути застосований привід.

Сама ж Федина воліє кепкувати з правоохоронців.

«Дбр обкоронавірусилося, — пише Федина у Фейсбуку. — Воно оголосило підозру прикордонникам, які здійснили екстрадицію Саакашвілі.
Так є ж рішення Верховного Суду Украіни про правомірність екстрадиції.
Наскільки пам’ятаю, то прикордонники, яких останніми словами паплюжив Саакашвілі-то захисники від московської агресії!!!»

Довідка ЗНАВЦІВ

В кінці жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський спілкувався на підвищених тонах з добровольцями в Золотому Луганської області. Після цього депутат Федина розмістила в соцмережах відеоролик, де вона разом з волонтеркою обговорює варіанти смерті глави держави.

Прокурор Руслан Рябошапка підтвердив, що проти Федини дійсно було відкрито кримінальну справу. На його думку, Федина публічно загрожувала вбити президента, тому повинна понести покарання.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, радикали закликають позбавити громадянських прав «виродків» з Донбасу і погрожують Президенту

Leave a comment

Top