Чесні новини з усієї України!

Друге читання: Аграрії України просять Президента їх почути! (фото, відео)

Друге читання: Аграрії України просять Президента їх почути! (фото, відео)

В Києві знову відбуваються масові акції протесту проти ухвалення законопроекту про ринок землі.

Аграрії з усіх регіонів України зібралися під стінами Офісу Президента, щоб висловити свою позицію щодо законопроекту про ринок землі, який сьогодні розглядають в другому читанні.

Протестувальники вимагають зустрічі з Володимиром Зеленським та висувають дві головні умови:

1. Поетапність в земельній реформі;

2. Створення фінансових інструментів, необхідних для купівлі землі дрібними і середніми аграріями.

Організатором акції виступила «Всеукраїнська аграрна рада».

«Ми закликаємо президента сісти за стіл переговорів, щоб почути село і врахувати їх пропозиції щодо земельної реформи, — каже учасник протесту, депутат Одеської облради Анатолій Артеменко. — Ми за ринок землі, але в такій формі, щоб село залишилося і дрібні аграрії мали можливість розвиватися. На першому етапі право купувати землю повинні отримати тільки фізособи-громадяни України з обмеженням до 500 га, а допустити до ринку землі юросіб можливо тільки мінімум через 5 років з правом купувати не більше 5 тисяч гектар».

Анатолій Артеменко, депутат Одеської обласної ради, представник Всеукраїнської Аграрної Ради на Одещині

Довідка ЗНАВЦІВ

Законопроект про введення в Україні ринку землі продовжать розглядати в другому читанні сьогодні, 7 лютого.

Перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук учора закрив вечірнє засідання Верховної Ради о 19:30, повідомляє Цензор.НЕТ.

Депутати встигли за день розглянути 184 поправки з більш ніж 4 тисяч.

Зокрема, була прийнята поправка, яка зобов’язує власників і користувачів земельних ділянок надавати право проходу і проїзду по належній їм території. Всі інші поправки були відхилені.

Як пояснив голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський, ці поправки переважно або повторювали один одного, або містяться в інших підзаконних актах.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, депутат Анатолій Артеменко закликав всю Україну підтримати аграріїв у їх протесті проти несправедливого ставлення до середніх та дрібних фермерів країни.

https://znavsi.info/2020/02/05/%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%96%d0%b9-%d1%88%d0%b0%d0%bd%d1%81-%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%b4%d0%b5%d0%bf%d1%83%d1%82%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%bb%d0%b8/

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top