Чесні новини з усієї України!

Губернатором Львівської області став син газового магната

Губернатором Львівської області став син газового магната

Президент України Володимир Зеленський призначив Максима Козицького новим головою Львівської обласної державної адміністрації (ОДА).

Про це він оголосив під час робочого візиту до Львівської області.

Зокрема, Зеленський привітав Козицького з призначенням і вручив йому указ. Після цього президент, який зустрічається з працівниками ДП «Львіввугілля», підняв питання заборгованості по заробітним платам.

Довідка ЗНАВЦІВ

Козицький був одним з кандидатів на цю посаду ще в червні 2019 року. Він є директором компанії по установці вітрових та сонячних електростанцій. Його батько Зіновій Козицький — відомий львівський бізнесмен.

Холдинг Козицького-старшого знаходиться на передостанній сходинці рейтингу великих виробників газу. Його компанії ТОВ «Західнадрасервіс», ПП «Нордік» і ТОВ «Горизонти» видобули за півроку 67100000 куб м природного газу.

Крім ряду спеціальних дозволів на видобуток вуглеводнів Козицькому належить компанія «Еко-Оптіма», яка будує сонячні, вітрові та малі гідроелектростанції. Сім’я Козицького є співвласниками і інвесторами сервісу велопроката в Україні NextBike.

Попереднім главою Львівської ОДА був Маркіян Мальський. У грудні Зеленський звільнив його з формулюванням «через відсутність результату».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Одесі може змінитися губернатор.

Top