Чесні новини з усієї України!

Ґвалтував п’яний: на Рівненщині семикласниця завагітніла від вітчима

Ґвалтував п’яний: на Рівненщині семикласниця завагітніла від вітчима

У селі Стеблівка, Рівненська область 36-річний вітчим ґвалтував свою 13-річну падчірку Софію. В результаті згвалтування дівчинка завагітніла.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ.

МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

Мати семикласниці говорила, що нічого не знала про скоєне. Відзначимо, що жінка 1986 року виховує вісьмох дітей від двох чоловіків, передає FaceNews.ua.

«До цього ми нічого не знали і не помічали. Ні я, ні сусіди. Що він зробив дитині — життя зламав! Щоб йому довічне дали, щоб звідти не вийшов», — каже мати дівчинки.

Сусіди повідомили, що насильник зловживав алкоголем і знущався над всієї родини, особливо над нерідними дітьми.

«З будинку тікали, це у нас річка, тут неподалік. Вони бігли, погода-негода, тікали з дому. Бив, бив! А ґвалтував вночі напідпитку», — поділилася кума сім’ї. Вагітність дівчинки помітили тільки в інтернаті, де вона вчиться. Дитина довго приховувала правду і нікому не розповідала.

«Вона написала, що це було не раз. І що це зробив вітчим, що боялася розповісти мамі. І нам боялася», — розповіла директор «Мізоцької спеціальної школи» Валентина Ткачук.

Заступник начальника ГУНП Рівненської області Олександр Панасюк повідомив, що вітчим ніде не працював і має кримінальне минуле. Поліція почала кримінальне провадження ст. 152 ч 4 КК.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, фігурант секс-скандалу в Одесі — лікар УЗІ — заявив, що його «підставили».

Leave a comment

Top