Чесні новини з усієї України!

Юлія Тимошенко «мігрувала» в бік комуністичних цінностей — думка

Юлія Тимошенко «мігрувала» в бік комуністичних цінностей — думка

В Україні склалася «дивна» коаліція з Коломойського, Тимошенко і Медведчука. Кожен з гравців ставить перед собою власну мету, але ситуативний союз може боляче вдарить по рейтингу діючих влади, в якій вихідців з НКО як ніколи багато.

Про це пишуть Vesti.ua.

Що трапилося?

22 січня, поки верхівка української влади була в Давосі, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко організувала прес-конференцію, на якій виступила проти зовнішнього управління Україною. За її словами, всі головні рішення приймають ставленик Західних компаній.

«Як так сталося, що всі системи управління державою передані зовнішнім фінансовим колам, як так вийшло, що Національний банк, Міністерство фінансів, Міністерство економіки, всі ключові керівники, прем’єр-міністр, частина силовиків отримують стратегії і команди з-за меж України», — запитувала Тимошенко, звертаючись в першу чергу до СБУ та голові цієї служби, колишньому бізнес-партнеру Зеленського Івану Баканова.

Тепер «Батьківщина» буде подавати проект закону про іноземних агентів — аналог закону, який є в США. Щоб кожен чиновник, політик, який отримує гроші з-за кордону, повинен задекларувати ці гроші. До слова, подібний закон діє і в Росії.

Варто відзначити, що Тимошенко далеко не перший український політик, який почав «антісоросовскую» кампанію. Проти американського мільярдера і його структур в Україні активно працюють кум Володимира Путіна Віктор Медведчук, він же лідер партії «ОТЗЖ» і депутати, близькі Ігорю Коломойському — зокрема, Олександр Дубинський. З огляду на, що сама Юлія Володимирівна стала частою гостею ефірів телеканалів депутата ОПЗЖ Тараса Козака (112, NewsOne і ZIK), то сміливо можна говорити про створення ситуативної коаліції, яка дружить проти «грантоїдів».

Що про це кажуть?

Українські політологи бачать в таких розкладах швидше технологію для внутрішнього споживача, а не спробу позбутися від зовнішнього управління.

Наприклад, Руслан Бортник вважає, що Тимошенко вирішила використовувати для підняття рейтингу популярну нині тему «Сорос». Для неї було б гріхом пройти повз неї, враховуючи боротьбу проти ринку землі, який так вимагають представники МВФ.

«Вона розуміє, що зараз «соросята» дуже непопулярна тема в країні і на ній можна мобілізувати електорат. У 2014-2016 роках, це місце міцно займала Росія. Образ ворога все одно потрібен. Це інтереси транснаціональних корпорацій, частини політичних еліт заходу і зовнішніх кредиторів. Тимошенко намагається почати нову виборчу кампанію через провокування політичної кризи».

Тарас Чорновіл також помітив, що своїми заявами Юлія Тимошенко повністю змінила свою ідеологію. Якщо раніше їй були близькі «європейські цінності», то зараз вона ближча до догмам Комуністичної партії України.

«Раніше Тимошенко говорила, що Закон про іноземних агентів — це комуністичне свавілля. Вона намагається достукатися до популістського електорату, який можна взяти саме такою термінологією. Її заяви зроблені як під копірку з месседжами ОПЗЖ».

У свою чергу політолог Сергій Биков стверджує, що необхідність такого протистояння дійсно є. На його думку, Володимир Зеленський віддав всю владу в руки західних агентів впливу.

«Країна зараз перебуває під зовнішнім управлінням, керують нею транснаціональні корпорації і міжнародні олігархи, які сприймають Україну як шматок м’яса».

Що це означає?

В Україні склалася нехай ситуативна, але потужна антигрантівская (вона ж «антісоросівская») коаліція. Кожен з учасників ставить перед собою мету.

Ігор Коломойський веде боротьбу за повернення ПриваБанку, Юлія Тимошенко мобілізує консервативний електорат, який виступає проти приватизації землі, Віктор Медведчук закріплюється на південно-східному електоральному фланзі. Фінансовий, медійний і політичний капітал союзу Тимошенко-Коломойський-Медведчук буде направлений в першу чергу на зміну уряду Гончарука.

Політичний батл крім цікавого шоу відіб’ється і на простих українцях. Зокрема, продовжиться доопрацювання закону про ринок землі, звідки будуть вихолощувати лазівки для іноземного капіталу.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, сьогодні в мережу було «злито» ще один аудіозапис розмови з кабінету Олексія Гончарука.

Метки:

Leave a comment

Top