Чесні новини з усієї України!

Дмитро Дубілет назвав точну кількість жителів України (реакція соцмереж)

Дмитро Дубілет назвав точну кількість жителів України (реакція соцмереж)

В уряді підрахували населення України.

Стверджують, що нас лишилося близько 37,29 млн. Жінок — 20,01 млн, чоловіків — менше 17,28 млн.

Проте не лякайтеся. Ці дані не включають в себе території, непідконтрольні української влади (Донбас, Крим).

Результати дослідження опублікував міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет і подякував українським мобільним операторам за співпрацю, адже один з методів підрахунку будувався на їх даних.

«Оцінку ми провели за 3 місяці напруженої роботи. Для держави ця робота не коштувала жодних додаткових грошей, — пише Дубілет. — Традиційний перепис населення обійшовся б у 3.4 млрд грн (бюджет, закладений на 2020 рік), а підсумки ми б отримали у першому кварталі 2021 року. Ми використовували три методики, які дали приблизно однаковий результат».

Дмитро Дубілет також стверджує, що похибка не перевищує 2.86%, і тому проводити дорогий соцопитування державі зовсім не обов’язково, за його словами.

Усього за годину після публікації даного посту у Фейсбуку він набрав величезну кількість реакцій користувачів. Багато хто висловлює сумніви з приводу коректності даних, отриманих командою Дмитра Дубілета.

«Не вірю я в 932,5 тис. Осіб на Сумщині! НЕ ВІРЮ!» — пише Геннадий Минаев.

«На інфографіці «Розподіл населення за віком» між кожним віковим діапазоном є річний зазор, що не увійшов до уваги. Скільки людей ховаються в цих зазорах? Наприклад, скільки у нас людей у віці від 14 до 15 років?», — питає Андрей Степаненко.

«А тепер від цих 37 мільйонів власників сім-карт відніміть тих, хто виїхав на заробітки за кордон, але продовжує мати український номер телефону. І тих, у кого по кілька номерів. Вийде мільйонів 30. Але ж при «клятих совку» нас було 52 млн», — радить Пётр Лайшев.

«Перепрошую, з питання населення України. Прошу звернути увагу на ст. 27 б) п.3 статистичний ОБЛІК…! Цей пункт вже 24 роки не виконують як Голови села селища міста так і виконавчи органи Рад , а це делеговані повноваження від Уряду України , які треба фінансувати на підставі ст.143 ч.3 Конституції України!» — звертає увагу Олександр Сахно.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українці проміняли вареники на хінкалі.

Метки:

Leave a comment

Top