Чесні новини з усієї України!

Міністр Оржель порадив дітям шахтарів «шукати іншу роботу»

Міністр Оржель порадив дітям шахтарів «шукати іншу роботу»

Замість того, аби вирішувати питання шахтарських зарплат, голова Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель спрогнозував скорочення шахт в Україні. Через нерентабельність.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ.

МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

А дітям українських шахтарів пан міністр рекомендує забути про шахти взагалі. За переконанням чиновника, їм краще працювати не в тій сфері, де працюють їхні батьки.

Олексій Оржель

«Діти з шахтарських сімей повинні шукати інше, можливо, більш цікаве і ефективний напрямок для навчання і можливої ​​майбутньої роботи. Адже з часом такі технології йдуть в минуле, а приходять новіші технології. Ми розуміємо, наскільки це важке соціальне питання, як… шукати місця роботи в містах і містечках, де єдине місце роботи — шахта, разом з тим, я думаю, що сама тенденція світова каже, що цей вид технології буде в минулому «,заявив Оржель 21 січня на презентації концепції «зеленої» енергетики, повідомляє УНН.

За словами міністра, кількість шахт, «звичайно, буде скорочуватися».

«Це прямо залежить від їх рентабельності, адже значна кількість з них — нерентабельні», — пояснив Оржель.

Довідка ЗНАВЦІВ

У 2019 році шахтарі в різних регіонів країни провели цілу низку акцій протесту . Їх вимога одна — виплатити борги по зарплатах.

31 жовтня голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат від «Батьківщини» Михайло Волинець повідомляв у своєму Фейсбуку про те, що загальна заборгованість по заробітній платі шахтарям перевищує 1,5 млрд грн.

1 листопада парламент підтримав виділення 1 млрд грн на зарплати працівникам шахт.

23 грудня Кабмін України перерахував на виплату заборгованості шахтарям 322,6 млн грн.

Коли перерахують іншу частину боргу — питання складне.

Особливо з огляду на ситуацію, яка склалася в країні з виплатами навіть бюджетним організаціям.

Олексій Оржель — член команди Олексія Гончарука, прем’єр-міністра України. До свого призначення на пост міністра Оржель відповідав за енергетичний сектор в Офісі ефективного регулювання (BRDO).

За даними телеграм-каналу Соросята, BRDO — це організація, яка тісно пов’язана з фондом «Відродження» Джорджа Сороса. Її очільником до свого призначення на посаду голови українського уряду був Олексій Гончарук. Більшість міністрів його команди, а також велика частина нардепів від ЗЕ — це саме колишні співробітники BRDO та афільованих з нею структур.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, представник уряду в ВР, колишня співробітниця BRDO Олена Шуляк організувала масовий збір підписів нардепів на захист Олексія Гочарука після публікації аудіозаписів з його кабінету.

https://znavsi.info/2020/01/16/%d0%ba%d1%82%d0%be-%d1%82%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%8f-%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d1%88%d1%83%d0%bb%d1%8f%d0%ba-%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b5%d0%bc%d1%83-%d0%be%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d1%89%d0%b8/

Leave a comment

Top