Чесні новини з усієї України!

В Одеській області переселенець з Донбасу виховує юних чемпіонів

В Одеській області переселенець з Донбасу виховує юних чемпіонів

У селищі Зеленогірське Любашівського району Одеської області відзначили триріччя відкриття секції дзюдо і самбо. Тренує юних спортсменів переселенець з Краматорська.

Про це пише видання Ivasi.News.

Майже сотня хлопчиків і дівчат з Зеленогорського, Ясенєвої, Гвоздавка, Солтанівка і Бобрика опановують бойовими мистецтвами під керівництвом досвідченого тренера Володимира Дмитровича Ліскового. У 2018 році тренер був відзначений Почесною грамотою Одеської обласної ради.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ.

МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

З початком бойових дій на Донбасі йому разом з дружиною довелося покинути рідний дім. Спочатку переїхав до Києва, торгував на ринку, а потім йому запропонували місце тренера в одній зі шкіл в Одеській області. Так Володимир Лісковий і потрапив до Любашівського району.

«Родом я з міста Краматорська, останні три роки жив в Донецьку, — каже Володимир Лісковий. — А до цього працював в Слов’янському педінституті. У мене тренувалися сім майстрів міжнародного класу і два чемпіона світу найвищого рівня. На жаль, так склалося, що війна все перекреслила. Але нічого, ми все це відновимо тут, в Зеленогірському!»

Місцеву школу, де недавно ще раз переселився бійцівський клуб, відвідали «хресні» батьки Зеленогорського центру бойових мистецтв полковник СБУ в запасі Олег Вовчок з Києва, а також головні спонсори — депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко і голова Любашівської районної ради Сергій Паровик.

Спортивна секція з боротьби самбо для дітей — безкоштовна, тому виплату зарплати тренеру, як і закупівлю спеціального килима для занять, взяли на себе саме Сергій Паровик і Анатолій Артеменко. Кажуть, не шкодують своїх власних сил і витрат, — аби діти і підлітки не втрачали часу дарма.

Щодня тренер Володимир Лісковий вчить юних самбістів від 6 до 18 років не тільки боротьбі, але і витримці і відповідальності. Старанність учнів і мудрі поради тренера принесли свої плоди. І сьогодні в скарбничці нагород вже накопичилося 150 медалей з обласних та всеукраїнських змагань.

«Спорт має величезне значення для розвитку і особистісного зростання дитини, — каже депутат Одеської облради Анатолій Артеменко. — По-перше, тренування в секціях сприяють поліпшенню загального фізичного стану, допомагають розвинути витривалість, гнучкість, розраховувати свої сили, контролювати емоції. По-друге, дитячі спортивні школи допомагають у становленні нових зв’язків і відносин. Спортивне братство, дружба, співпраця, спілкування всередині команди і з суперниками сприяє активній соціалізації дітей. Тому для мене особисто і для моїх однодумців важливо, щоб діти Любашівського району могли вільно відвідувати спортивні секції. І, звичайно ж, радують результати спільних зусиль — в команді ростуть справжні чемпіони!»

«Мені приємно, коли у вихідні Володимир Дмитрович дзвонить і ділиться спортивними досягненнями своїх підопічних. Сьогодні ми вже маємо чимало перемог на обласному та національному рівнях. Це всього-на-всього за якісь три роки хорошої роботи нашого тренера», — каже голова Любашівської райради Сергій Паровик.

Довідка ЗНАВЦІВ

11 січня юні зеленогірські спортсмени в черговий раз вдало виступили в Саврані на відкриті першості Одеської області з самбо серед юнаків та дівчат молодшого віку (2006-2008 рр. н).

За головні трофеї турніру боролися 85 юних спортсменів з Черкаської, Кіровоградської, Одеської областей, Києва, Одеси, Чорноморська та республіки Молдова. В категорії 44 кг першість області з самбо здобула Діана Козаченко з Зеленогірського, треті місця вибороли її земляки Едуард Пинзарь і Олег Довгокіров.

За словами тренера Ліскового, кращі з його самбістів запрошені на міжнародні змагання в Швецію, Грецію та Болгарію.

Володимир Лісковий висловив щиру подяку меценатам Сергію Паровику і Анатолію Артеменку, а також Олегу Дзизі, завдяки яким створена ця спортивна секція, а її вихованці мають прекрасні умови для тренування та можливість виступати на різних змаганнях з бойових мистецтв.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на півночу Одещини запрацював потужний медичний центр.

Leave a comment

Top