Чесні новини з усієї України!

Чи віддасть пан Коболєв свою нову премію сиротам та пенсіонерам України?

Чи віддасть пан Коболєв свою нову премію сиротам та пенсіонерам України?

Це запитання вже декілька діб «гуляє» мережею. Його почали задавати в порожнечу українці, коли дізналися, скільки отримає голова «Нафтогазу» країни-жебрака за так звані «успішні перемовини з Газпромом». В успіху яких його особистої заслуги нема ніякої.

Керівництво НАК «Нафтогаз» отримало премію в розмірі 1% від 2,9 млрд дол, які російський газовий монополіст «Газпром» виплатив українській компанії у якості погашення боргів, що утворилися у відповідності з рішенням Стокгольмського суду.

Про це повідомив виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко в інтерв’ю Liga.net.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

«За контрактом потрібно виплатити. На всій групі буде 1% від отриманих денег», — сказав Вітренко.

Таким чином, топ-менеджери розміщують близько 29 млн дол або 700 млн грн. Про кількість преміальних виконавських директорів «Нафтогазу» не повідомляється.
«Скажіть чому, за оплату Газпромом 2,9 млрд дол. Коболєв і Вітренко отримають 1% премії — 29 млн дол, а за списані Газпрому за цією ж угодою 7,5 млрд дол вони заплатять до бюджету 1% — 75 млн дол.? — питає Темный Рыцарь. — Я якщо на роботі щось не зроблю то з мене премію знімають!»

«На тлі 29 млн доларів Вітренко-Коболєва, офіційних грошей, які поїдуть відразу в США, всі інші розмови про високі зарплати українських чиновників виглядають жалюгідним посміховиськом», — вважає Легітимний.

Але чому автори стверджують, що свої гроші глава «Нафтогазу» обов’язково повинен вислати до Сполучених Штатів?

Виявляється, про це Андрій Коболєв казав сам і абсолютно прямо, отримавши попередню величезну премію на початку позаминулого року.

«Я перевів гроші мамі в Америку, рапортував Коболєв в інтерв’ю Лівому Берегу в жовтні 2018 року. — Вона там живе з 2006 або 2008 року, більше десяти років точно».

Мама голови НАК «Гафтогаз» Андрія Коболєва — Наталя — живе у Меріленді (США)

 

«Якщо я програю апеляцію в 8 млрд гривень проти мене, то що трапиться з моїм майно тут?» — запитав Коболєв. На припущення журналіста, що все його майно буде заарештовано, глава «Нафтогазу» відповів ствердно.

«Уявіть себе на моєму місці. Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини. Я розумію, що за фактами, які пов’язані з роботою« Нафтогазу », зараз відкрито величезну кількість справ — у мене є товстенний папка з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ, і прокуратура — все є. Самі по собі ці розслідування — нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодне з цих справ не було закрито, всі вони в підвішеному стані. і це створює істотний ризик «, — пояснив Андрій Коболєв.

Щодо перспективи поділити своїми мільйонами з малозабезпеченими громадянами країни голова «Нафтогазу» ні разу коментарів не давав.

Головне фото — Економіка від пророка

Довідка ЗНАВЦІВ
В 2018 році Андрій Коболєв дістав премію в 7,9 млн доларів (261 млн гривень) за перемогу «Нафтогазу» над «Газпромом» в Стокгольмському суді.

Наталя Коболєва — мати глави НАК «Нафтогаз України» — дійсно виїхала до Америки багато років тому. Зараз вона живе в північно-західному передмісті столиці США міста Вашингтон під назвою Північна Бетезда.

Відповідно до виписки з реєстру нерухомості США, пані Коболєва з 2004 року є співвласником будинку в містечку разом з Леонардом Берестовим. Він був цивільним чоловіком Коболєва. Чоловік працював в американській будівельній компанії Bechtel Corporation, яка займалася інженірінгових проектами в атомній енергетиці, нафтогазопереробної галузі.

Згідно з даними американських сайтів, Леонард Берестов помер в листопаді 2017 року, повідомляла Страна.

Двоповерховий будинок побудований в 1998 році. Площа особняка, згідно даних реєстру, 1940 квадратних футів (Square Foot — англ) або 180 квадратних метрів. Куплений він був у жовтні 2004-го року за $ 631 250.
Як ЗНАЮТЬ ВСІ, колишній віце-прем’єр Павло Розенко досі отртимує величезні кошти за «вагомі внески» та відпочиває у Мексиці.
https://znavsi.info/2020/01/14/%d0%b7%d0%b0-%d1%87%d1%8c%d0%b8-%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c%d0%b3%d0%b8-%d0%be%d1%82%d0%b4%d1%8b%d1%85%d0%b0%d0%b5%d1%82-%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%bd%d1%8b%d0%b9-%d0%bf%d0%b0/

Leave a comment

Top