Чесні новини з усієї України!

Одеські модниці зібрали 5 мільйонів гривень для лікарень свого регіону

Одеські модниці зібрали 5 мільйонів гривень для лікарень свого регіону

Районні лікарні Одеської області отримали 5 млн. грн благодійної допомоги від одеських волонтерів — учасників акції Vintage Charity Market.

Про це повідомляє Ділова Одеса.

Краса врятує світ. Саме так одеситки характеризують ідею проведення благодійних ярмарків, куди всі бажаючі весь рік можуть передавати свій одяг, взуття та аксесуари, які збереглися в хорошому стані, але більше не використовуються своїми господарями.

В кінці грудня в Одесі завершився третій Vintage Charity Market Україна, на якому вдалося зібрати рекордну суму в 1 417 335 грн. Цей проект зразу ж полюбили всі — і дизайнери, й зірками шоу-бізнесу, і звичайні модники та модниці. За два роки існування команда одеських волонтерок зібрала 5 млн грн на потреби лікарень Одеського регіону.

 

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАММ. МИ ЗНАЄМО ВСЕ: https://t.me/znavsi

Ідея створення цієї ярмарки належить одеситці Діані Ставніцер.  І вона вже принесла багато користі. Й тим, хто хоче звільнити свої шафи, і тим, хто шукає новий образ. А найбільше — персоналу та пацієнтам районних лікарень Одещини.

Декілька разів на рік, переважно влітку і на початку осені, Діана і її команда проводять в Одесі чи Києві дуже затишні заходи, на яких всі ці речі продаються за благодійними цінами.

Акція Vintage Charity Market давно переросла рівень невеликого одеського дівич-вечора, з якого проект починався. Ярмарок, що проходив в Одесі у вересні 2019 року, в буквальному сенсі тріщав по швах від кількості гостей і речей.

Виручені гроші направляються в дитячі медичні установи.

Як розповіла в Фейсбуку керівник благодійного фонду «Корпорація монстрів» і один з організаторів проекту Vintage Charity Market Катерина Ножевнікова, волонтери провели справжнє «розслідування», попередньо з’ясувавши, яка саме апаратура необхідна для конкретної лікарні Одеської області.

«Провели внутрішні тендери між постачальниками, знизили початкову суму витрат з 2,5 млн до 1 млн 377 тис 271 грн, підготували всі необхідні документи. Сьогодні вся апаратура була урочисто передана на баланс лікарні і вже почала працювати і рятувати життя. Я думаю, ще пару років, і завдяки цим дівчатам в нашій області не залишиться жодного госпітального центру без апаратури», — пише Катерина.

На шляху до цієї важливої ​​мети одеські волонтери вже досягли значних успіхів. Зокрема, Любашівська районна лікарня отримала обладнання майже на 1 млн грн (результат другого маркету модниць), Арцизька — на суму 1 млн 378 тис грн.

За інформацією головного лікаря Любашівської ЦРЛ Дмитра Фоміна, завдяки старанням «Корпорації монстрів» в установі з’явилися три пульсоксиметра, сім поліфункціональних моніторів, два кисневих концентратора високого тиску, чотири кисневих концентратора низького тиску.

Як уже писали ЗНАВЦІ, в Любашівці на базі районної лікарні створено сучасний медичний центр, де є все необхідне: оглядовий кабінет, ургентна операційна і передопераційна, кабінети УЗД та телемедицини, цілодобова клінічна лабораторія, кабінет комп’ютерної томографії та рентгена.

 

Голова Любашівського райради Сергій Паровик і головлікар Любашівської ЦРЛ Дмитро Фомін розповідають про створення медичного центру в своєму районі

«Я вдячний цим прекрасним жінкам за те, що вони роблять, — каже глава Любашівського райради Сергій Паровик. — Це обладнання нам дійсно необхідне. Адже всі ми розуміємо, наскільки сильно наші люди потребують підвищення якості діагностичних послуг на місцях. Наша лікарня і відділення «швидкої допомоги» сьогодні надають послуги семи районам Одеської і двом — Миколаївської областей. Це тисячі людей. Саме тому нам так важливо мати все необхідне для порятунку людського життя».

Заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівська, а також депутати облради Анатолій Артеменко і Князь Хачатрян також надають велику допомогу в створенні Любашівського медичного центру

Відзначимо, що в керівництва Любашівського району — великі амбіції щодо розширення спектру і підвищення якості медицини.

«Наприклад, ми хочемо, щоб наша лікарня змогла виконувати всі функції інтенсивного лікування з центром політравми та службою трансплантології, — пояснює Сергій Паровік.- Адже по території Любашівського району проходить відразу кілька жвавих трас, головна з яких автобан Одеса — Київ. Але ж не секрет, що на дорогах відбувається велика кількість ДТП. Куди везуть людей? До нас. І ми зобов’язані бути у всеозброєнні, щоб рятувати їх життя».

Сергій Паровик особисто тестує нове обладнання Любашівської лікарні

Як повідомив глава Любашівського райради, перший крок в цьому напрямку вже зроблено — в Києві схвалили реалізацію ідеї створення в селищі центру трансплантології.

«Сподіваюся, що найближчим часом ми зможемо втілити наші сміливі плани в життя. Звичайно, це вимагає залучення великих коштів, в тому числі з бюджету області та інших бюджетів. Думаю, волонтерам дуже сподобається ідея створення такого потужного проекту. Ми будемо раді будь-якій допомозі. І вона стане для нас дуже своєчасною — саме сьогодні, на етапі становлення нашого медичного центру», — підкреслює Сергій Паровик.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Любашівці Одеської області створюють потужний медицчний центр європейського рівня.

«Медицина, як в Ізраїлі»: на півночі Одещини, у райцентрі, запрацював новітній медичний центр

Leave a comment

Top