Чесні новини з усієї України!

До Києва стягнули силовиків і техніку через мітинг під Радою

До Києва стягнули силовиків і техніку через мітинг під Радою

Завершилися новорічні свята, і Верховна Рада планує провести перше засідання, на якому будуть знову розглядати законопроект про відкриття ринку землі.

Це призвело до того, що українці вирішили нагадати народним обранцям, що вони працюють на благо громадян. У зв’язку з цим поліція і Нацгвардія вийшли на посилене чергування, пишуть Акценти.

На офіційному ресурсі поліції Києва повідомляється, що в період з 14 по 17 січня в центрі Києва будуть проводиться мітинги і акції, тому підрозділи поліції, поліції діалогу і Нацгвардії будуть нести службу в цьому районі, щоб забезпечити мирне проведення заходів.

Правоохоронці розповіли, що кордони і патрулі збираються розставити на вулицях, прилеглих до будівлі Верховної Ради і на площі біля самого парламенту. У повідомленні також йдеться, що буду нести службу кінологи і вибухотехніки, а також екстрені служби — швидка допомога і пожежні.

 

Після цього правоохоронці звернулися до протестуючих із закликом дотримуватися вимог чинного законодавства, не порушувати громадський порядок.

Акції заплановані Об’єднаним штабом захисту української землі. На своїй сторінці в Facebook активісти вимагають від депутатів відкликати законопроект, так як він спрямований на розбазарювання українських земель і втрату одного з державних ресурсів. Також вони зажадали провести всеукраїнський референдум з питання продажу землі.

Варто нагадати, що в Києві перед Новим роком вже проходили акції протесту, в яких представники Нацдружин і поліції зійшлися в бійках. Молоді люди вели себе агресивно, а хтось із учасників протесту навіть збирався встановити намет на проїжджій частині біля Верховної Ради. Правоохоронці застосували силу і розігнали мітингувальників сльозогінним газом. Тоді серед поліцейських і протестуючих були постраждалі.

Також акції протесту пройшли і в регіонах. Фермери і селяни перекривали важливі державні траси у своїх сіл. Вони вимагали від депутатів доопрацювати законопроект і врахувати їх вимоги, а також захистити права пересічних українців на володіння землею. Головні мітинги і протести були в Києві. Протестуючі перекрили одну з головних магістралей міста. В результаті центр Києва зупинився в пробках.

В цей же період протестували представники держустанов. Медики вийшли на вулиці, щоб відстояти своє право на нормальну роботу і нормований робочий день. Вони голосно заявили про кризу в галузі — брак фахівців, низькі зарплати і жахливі умови праці.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, представник Всеукраїнської Аграрної ради в Одеському регіону Анатолій Артеменко вважає, що закон про продаж землі спрямований на задоволення потреб виключно олігархату.

Анатолій Артеменко: «Земельна реформа повинна влаштовувати всі сторони, а не окремих осіб»

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top